به روزرسانی Wear OS گوگل نصب برنامه از راه دور را ممکن می‌سازد

به روزرسانی Wear OS امروز Google با به روزرسانی جدید ساعت‌های Wear OS ، نصب برنامه‌ها را از راه دور آسان کرده و Play Store را به به سبک Material You اندورید ۱۲ دوباره طراحی کرده‌است.

این شرکت با پست کوتاهی در وبلاگ خود این موارد جدید را به اشتراک گذاشت. برطبق این اخبار کاربران اکنون می‌توانند برنامه‌های پشتیبانی شده به روزرسانی Wear OS را در Play Store تلفن همراه خود جستجو کنند. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که هنگام استفاده از Play Store ، عبارت Watch را به جستجوی خود اضافه کنند. به این ترتیب Google برنامه‌هایی را که در سیستم عامل Wear OS پشتیبانی می‌کند،‌ جدا خواهد کرد. این بدان معنا است که شما می توانید برنامه‌های موسیقی Watch Face را جستجو کنید تا لیستی از برنامه‌های موسیقی که از به روزرسانی Wear OS پشتیبانی می‌کند را پس از راه اندازی این به روزرسانی، نشان دهد.

به روزرسانی Wear OS گوگل نصب برنامه از راه دور را ممکن می‌سازد - download 2

گوگل همچنین Play Store را در به روزرسانی Wear OS با ظاهری جدید مبتنی بر Material You تازه‌سازی می‌کند. گفته می‌شود که این طرح اطلاعات مهم را در کارت‌ها نشان می‌دهد، خواندن اطلاعات مربوط به برنامه‌ها را راحت می‌کند. طی دو هفته آینده هر دو به روزرسانی به فروشگاه Google Play و همچنین دستگاه های Wear OS در نسخه 2.x و بالاتر ارائه می‌شوند.

این به روزرسانی علی رغم اینکه از کیفیت خوبی در بهبود کارکرد دستگاه‌ها برخوردار است، در لیست تمام مواردی که Google برای Wear OS برنامه ریزی کرده، نیست. گوگل در چند ماه گذشته در حال تقویت بخشیدن سیستم عامل پوشیدنی خود بوده است. در I / O ماه مه، این شرکت با همکاری سامسونگ تازه سازی این سیستم عامل را اعلام کرد. به عنوان بخشی از این همکاری، انتظار می‌رود سامسونگ، گلکسی واچ و واچ 4 کلاسیک را در ۱۱ آگوست معرفی کند.

به روزرسانی Wear OS

این مدل‌ها اولین ساعت‌های مجهز به به روزرسانی Wear OS از سامسونگ خواهند بود و به نظر می‌رسد که قدرتمندترین ساعت‌های فعلی باشند. برنامه‌های جدیدی از YouTube Music و Fitbit نیز در دسترس هستند. Wear OS ممکن است حالتی سنگین داشته باشد، اما کم کم بهتر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید