تاریخ رونمایی ساعت گوگل به صورت غیررسمی مشخص شد

تاریخ رونمایی ساعت گوگل به صورت غیررسمی مشخص شد

تاکنون شایعات مختلفی درباره ساعت Pixel Watch گوگل دریافت کردیم و حال یک افشاگر صنعت تاریخ رونمایی ساعت گوگل را فاش کرده است.

Pixel Watch اولین ساعتی بوده که گوگل از آن رونمایی خواهد کرد و تاکنون شایعات و تصاویر رندر مختلفی از آن منتشر شد. باتوجه به اعلام غیررسمی زمان رونمایی این گجت پوشیدنی، به نظر رسیده در انتها مراحل توسعه خود قرار دارد.

ساعت گوگل بهار امسال از راه می‌رسد

تاریخ رونمایی ساعت گوگل به صورت غیررسمی مشخص شد

این اطلاعات را Jon Prosser یکی از منابع آگاه صنعت فاش کرده و بیان داشته از آنجایی که گوگل در تاریخ رونمایی کمی تاخیر دارد، ممکن است در رونمایی ساعت خود نیز چنین برنامه‌ای داشته باشد. گفته شده در کنفرانس I/O سال جاری گوگل ساعت هوشمند خود را با نام Pixel Watch معرفی خواهد کرد.

این گجت پوشیدنی با اسم رمز rohan تحت توسعه قرار دارد و اگر رندرهای منتشر شده صحت داشته باشند، طراحی با نمایشگر دایره‌ای و بسیار کم حاشیه خواهد داشت. همچنین باید انتظار طراحی بسیار جذاب و مدرن را داشته باشیم.

گفته شده پردازنده این ساعت یک چیپست سفارشی ساخت سامسونگ است و احتمالا به سیستم عامل Wear Os مجهز خواهد شد. اطلاعات بیشتری در کار نیست و اگر گفته Jon Prosser درست باشد، باید تا بهار سال جاری منتظر ماند زیرا فاصله زیادی باقی نمانده است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید