ساعت‌های هوشمند Wear OS با طراحی جدید

ساعت‌های هوشمند Wear OS با طراحی جدید

فروشگاه Google Play در حال کار برای طراحی مجدد ساعت‌های هوشمند Wear OS است. از این طراحی جدید با Galaxy Watch 5 و Watch 5 Pro در رویداد Unpacked سامسونگ که ماه گذشته برگزار شد، رونمایی شد. همچنین به‌روزرسانی Google Play System در سپتامبر(شهریور ماه) نیز تغییرات جدید را به نمایش گذاشت.

بر اساس گزارش 9to5Google، این غول فناوری اکنون شروع به عرضه طرح جدید برای فروشگاه Google Play در ساعت‌های هوشمند Wear OS کرده است. این گزارش همچنین نشان می‌دهد که طراحی مجدد در نسخه 31.2.10-26 Google Play برای Wear OS به صورت زنده اجرا می‌شود.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که طراحی جدید با به‌روزرسانی سمت سرور ارائه می‌شود، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا به همه کاربران برسد.

طراحی جدید ساعت‌های هوشمند Wear OS

ساعت‌های هوشمند Wear OS با طراحی جدید

پیش از این، دکمه جستجوی فروشگاه Google Play در ساعت‌های هوشمند Wear OS داخل یک دکمه دایره‌ای شکل قرار می‌گرفت. ولی در طراحی جدید دکمه دایره ای شکل، جایگزین دکمه‌ای به شکل قرص شده است. علاوه بر این، دکمه “See More” نیز در کنار گزینه “Explore all” اضافه شده است که سه پیشنهاد برنامه را نشان می‌دهد. همچنین از دکمه جدید می‌توان برای دانستن نام، نماد و رتبه برنامه نیز استفاده کرد.

ساعت‌های هوشمند Wear OS با طراحی جدید

گوگل همچنین قصد دارد قابلیت نصب خودکار را برای برنامه‌های همراه ارائه کند. هر زمان که کاربران مجبور شوند برنامه‌ای را روی دستگاه Wear OS خود نصب کنند که به برنامه همراه نیاز دارد، این ویژگی جدید به‌طور خودکار، برنامه همراه را روی دستگاه‌های همراه آن‌ها نصب می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید