پشتیبانی از Google Stadia سرانجام به تعداد بیشتری از دستگاه‌های Android TV می‌رسد

Google StadiaGoogle Stadia اغلب به عنوان جایگزین بهتری برای کنسول معرفی می‌شود، زیرا در هر صفحه نمایش قابل پخش است. بازی‌ها را می‌توان با کمک لیست درحال رشد گوشی‌های Android بازی کرد و مرورگر Chrome به شما امکان می‌دهد بازی‌ها را استریم کنید. اگر می‌خواهید روی کاناپه بازی کنید، تنها راهی که می‌توانید این کار را بکنید استفاده از Chromecast Ultra 4K است.

وبلاگ Stadia Google اخباری منتشر کرده، مبنی بر اینکه سرویس پخش بازی در جدیدترین دستگاه‌های Chromecast Google در دسترس خواهد بود: Chromecast با Google TV. علاوه بر این، Google Stadia با انواع دستگاه‌های Android TV سازگار خواهد بود. در ادامه لیست دستگاه‌هایی است که از ۲۳ ژوئن (۲تیر) از Stadia پشتیبانی می‌کنند، آمده است:

Chromecast با Google TV
Hisense® Android Smart TV (U7G, U8G, U9G)
Nvidia® Shield TV
Nvidia® Shield TV Pro
Onn™ FHD Streaming Stick و UHD Streaming Device
Philips® 8215, 8505, و OLED 935/805 Series Android TVs
Xiaomi® MIBOX3 و MIBOX4

اگر Android TV یا دستگاه اندروید باکس شما در این لیست نیست، می‌توانید از نسخه آزمایشی Stadia استفاده کنید. کاربران می‌توانند برنامه Stadia را در فروشگاه Play پیدا کنند و پس از نصب و پذیرش سلب مسئولیت انتخاب، می‌توان آن را راه اندازی و اجرا کرد.

از آنجا که این برنامه هنوز در حال توسعه توسط گوگل است، ثبات و پشتیبانی برای دستگاه‌های پشتیبانی نشده تضمین نمی‌شود. طی هفته‌های آینده سخت افزار بیشتری به لیست سخت افزارهای پشتیبانی شده اضافه می‌شود. شما می‌توانید از یک کنترلر Stadia یا یک کنترل بلوتوث سازگار با Android TV استفاده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید