قابلیت جدید Google Search چه امکاناتی به کاربران موبایل می‌دهد؟

قابلیت جدید Google Search

اپلیکیشن گوگل یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای روز دنیا است که با توجه به شرایط جدید زندگی الکترونیکی این غول بزرگ اینترنت و رسانه به یکی از واجب‌ترین و پرکاربردترین اپلیکیشن‌های جهان حاضر تبدیل شده است. بنا به گزارش gsmarena، شرکت گوگل در تلاش است تا قابلیت جدید Google Search را بیش از پیش گسترش داده و در جهت بهینه‌ سازی این نرم‌افزار مهم قدم بردارد.

قابلیت جدید Google Search

بر اساس قابلیت جدید Google Search کاربران قادر خواهند بود تا هنگام جست و جو عنوان موردنظر خود از صفحه نخست نتایج وسیع‌تری بهره ببرند. در این قابلیت شما می‌توانید با اسکرول کردن به سمت پایین پیش از رسیدن به آیکون (مشاهده بیشتر) نتایج بیشتری را نسبت به گذشته مشاهده کنید. از هم اکنون بسیاری از کاربران این اپلیکیشن در آیالات متحده آمریکا در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS این قابلیت را دریافت کرده و به صورت امتحانی ار آن استفاده کرده‌اند.

با این حال پس از گذر کردن از چهار صفحه نتایج محتوا کاربران همچنان با دکمه “See more” مواجه می‌شوند. به گفته شرکت گوگل این قابلیت جدید به کاربران این اجازه را می‌دهد تا از نتایج بیشتری استفاده کنند. همواره کاربران زیادی در سراسر جهان برای ایده پردازی در موضوعات متفاوت از اپلیکیشن Google Search استفاده کرده و نتایج بیشتر و تبلیغات بیشتر می‌توانند بهتر به ایده پردازی بپردازند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید