گوگل سرانجام واکنش‌های ایموجی را برای تماس‌های ویدیویی Meet ارائه می‌کند

 واکنش‌های ایموجیگوگل بالاخره واکنش‌های ایموجی را برای افرادی که از Google Meet برای تماس‌های ویدیویی استفاده می‌کنند، ارائه می‌کند. از امروز، این شرکت اعلام کرد که این ویژگی برای اولین بار در iOS و وب با پشتیبانی از اندروید به زودی در دسترس خواهد بود. این غول جستجو برای اولین بار سال گذشته این ویژگی را معرفی کرد، اما حال در دسترس کاربران قرار گرفته است.

کاربران می‌توانند روی نماد لبخند در قسمت پایین کلیک کرده یا روی آن ضربه بزنند تا یک ایموجی واکنشی – با پشتیبانی از رنگ‌های مختلف پوست – در تماس ویدیویی پست کنند. هنگامی که کاربران با یک ایموجی واکنش نشان می‌دهند، یک نشان کوچک در گوشه سمت چپ در بالا در وب خواهید دید. اگر افراد زیادی در یک زمان واکنش نشان می‌دهند، جریانی از واکنش‌ها را در سمت چپ، درست مانند نظرات یک لایو زنده مشاهده خواهید کرد.

گوگل سرانجام واکنش‌های ایموجی را برای تماس‌های ویدیویی Meet ارائه می‌کند - 18932 Reactions in Google Meet design Mobile static v02 e1673562289667 

در حالی که ویژگی واکنش به طور پیش‌فرض روشن است، میزبان جلسه می‌تواند برای یک تماس خاص آن را خاموش کند. گوگل اعلام کرد که عرضه این ویژگی از امروز آغاز خواهد شد و در چند هفته آینده برای همه در دسترس خواهد بود.

همراه با واکنش‌های ایموجی برای تماس‌های Google Meet همچنین به‌روزرسانی Workspace را برای چت‌ها ارائه می‌کند که به راحتی به افراد امکان می‌دهد یک مکالمه فردی یا گروهی را شروع کنند. نسخه قبلی Chat وقتی افراد شروع به تایپ نام کردند، آنها را به “شروع مکالمه گروهی” ترغیب می‌کرد. اکنون، گوگل این گزینه را به طور کامل حذف کرده است.

در عوض، کاربران می‌توانند به سادگی تایپ کرده و نام‌های متعددی را برای شروع یک چت گروهی انتخاب کنند و با تایپ یک نام، آنها می‌توانند یک چت فردی را شروع کنند.

گوگل سرانجام واکنش‌های ایموجی را برای تماس‌های ویدیویی Meet ارائه می‌کند - simpler chat creation
این شرکت در یک پست وبلاگی گفت: “با این به‌روزرسانی، کاربران می‌توانند مکالمات چت را به یک روش ثابت و شهودی ایجاد کنند، چه با یک فرد یا یک گروه.”

ویژگی جدید ایجاد چت گروهی از امروز برای کاربران در دسترس قرار می‌گیرد و در چند هفته آینده گسترش می‌یابد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید