گوگل نرم افزار کالیبراسیون اثر انگشت را برای پیکسل ۶ منتشر کرد

گوگل نرم افزار کالیبراسیون اثر انگشت را برای پیکسل ۶ منتشر کردبه نظر می‌رسد گوگل نسخه‌ای از Apple’s playbook را برداشته است که اسکنر اثر انگشت هر پیکسل ۶ و ۶ پرو را به مادربرد اصلی یا به احتمال زیاد، به تراشه امنیتی Titan M2 در مادربرد مذکور متصل کرده است. این بدان معناست که اگر صفحه نمایش را در تعمیرگاه غیر رسمی تعویض کنید، اسکنر اثر انگشت باید از صفحه قدیمی جدا شده و روی صفحه جدید قرار گیرد که خطر آسیب رسیدن به آن را به‌همراه دارد.

گوگل نرم افزار کالیبراسیون اثر انگشت را برای پیکسل ۶ منتشر کرددر اینجا راه حل ساده‌تری نیز وجود دارد، Google ویژگی جدیدی را به ابزار Google Pixel Update و Software Repair اضافه کرده، در حالی که این ابزار عنوانی ساده دارد، می‌تواند Pixel ما را از نصب سیستم عامل مخرب نجات دهد.

این ویژگی جدید نرم افزار کالیبراسیون اثر انگشت نام دارد و صرفاً یک برنامه نیست، چیزی است که باید از طریق Fastboot با استفاده از رایانه نصب کنید. گزینه Info در کنار install link توضیح مختصری می‌دهد، نرم افزار کالیبراسیون اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر را نصب کنید. اگر صفحه نمایش شما جایگزین شده است، نصب این مورد ضروری است. این نرم افزار از پیکسل ۶ و ۶ پرو پشتیبانی می‌کند.

گوگل نرم افزار کالیبراسیون اثر انگشت را برای پیکسل ۶ منتشر کرد - google pixel 6 6 pro 5یوتیوبر PBKreviews، ویدیوی جداسازی Pixel 6 Pro خود را با پیوندی به ابزار Repair به‌روز کرد و می‌گوید که پس از انجام کالیبراسیون به تنظیمات کارخانه نیاز است. جزئیات کلیدی در گزینه Info ذکر نشده است، بنابراین مطمئن شوید که ابتدا از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

ممکن است شکایت‌هایی در مورد سرعت اسکنر اثر انگشت سری Pixel 6 شنیده باشید و علیرغم نام آن، نرم افزار کالیبراسیون اثر انگشت هیچ کمکی به آن نمی‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید