لپ تاپ PixelBook 2 گوگل بزودی از راه نمی رسد

لپ تاپ PixelBook 2 گوگل بزودی از راه نمی رسد

دو سالی از رونمایی لپ تاپ اقتصادی PixelBook Go گوگل می‌گذرد و بسیاری انتظار داشتند جانشین آن بزودی از راه برسد. حال گزارش جدیدی منتشر شده که به عرضه دیرهنگام لپ تاپ PixelBook 2 اشاره دارد.

لپ تاپ PixelBook که در سال‌های اخیر از راه رسید، بزودی جانشینی دریافت نمی‌کند، بنابراین نباید انتظار داشت در ماه‌های آینده گوگل برنامه‌ای داشته باشد. با این حال، اگر شما از جمله کسانی هستید که منتظر PixelBook 2 یا هر لپ‌تاپ نسل بعدی PixelBook هستید، باید ناامید باشید زیرا تا 2023 هیچ لپ تاپی توسط گوگل معرفی و عرضه نخواهد شد.

بنابراین برای رونمایی لپ تاپ PixelBook 2 تا دو سال دیگر در انتظار باقی ماند. در رویداد مطبوعاتی کوالکام در لندن، کریس تسولاکی، مدیر بخش کروم‌بوک‌ها در گوگل، درباره شرکتی که بر روی یک لپ‌تاپ جدید پیکسل بوک کار می‌کند سوال شد و او پاسخ داد که در سال آینده چیزی از سوی گوگل عرضه نمی‌شود و اضافه کرد که او از آینده خبر ندارد این خبر توسط Trusted Reviews گزارش شده است.

لپ تاپ PixelBook 2 به این زودیها عرضه نمی شود

این بدان معناست که لپ‌تاپ بعدی با برند گوگل امسال یا سال آینده (یعنی سال ۲۰۲۲) عرضه نمی‌شود. احتمال عرضه آن در سال ۲۰۲۳ وجود دارد، اما این فقط پیش بینی بیش نبوده زیرا اطلاعات دقیقی در مورد آن در دسترس نیست.

گوگل خالق سیستم عامل کروم است و بنابراین کروم بوک با برند گوگل جذابیت خاص خود را دارد، اما سایر سازندگان نیز کروم بوک‌های چشمگیری را در بازار عرضه می‌کنند و شما اکنون می‌توانید PixelBook Go اقتصادی را  تهیه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید