پیکسل واچ گوگل توسط تیزر ویدئویی رسمی رونمایی شد

پیکسل واچ گوگل توسط تیزر ویدئویی رسمی رونمایی شدپیکسل واچ گوگل رسما معرفی شد. این غول جستجو ویدیوی کوتاهی از اولین ساعت هوشمند خود را در دسته‌های رسمی یوتیوب و توییتر خود به اشتراک گذاشت. این به ما نگاه بهتری به دستگاه پوشیدنی آینده از همه جهات می‌دهد. پیکسل واچ گوگل قرار است در کنار سری Pixel 7 در رویداد «Made by Google» در ۶ اکتبر (۱۴ مهر) رونمایی شود.

مسخصات و ویژگی‌های پیکسل واچ گوگل

پیکسل واچ گوگل توسط تیزر ویدئویی رسمی رونمایی شد - google couldnt wait for the event here is the google pixel watch 0 gQEzZhVvمدت‌ها شایعه شده بود که اولین ساعت هوشمند گوگل دارای صفحه مدور است. این موضوع در کنفرانس I/O 2022 و همچنین در جدیدترین تیزر ویدیو تایید شد و همچنین طراحی و عناصر دایره‌ای ساعت هوشمند را آشکار می‌کند. صفحه‌نمایش با لبه‌های خمیده دیده می‌شود، با این حال، مشخص نیست که قاب دایره‌ای چقدر بزرگ خواهد بود زیرا گوگل فقط صفحه‌های مشکی ساعت را نشان داده است.

همانطور که در ویدیو آمده است، ساعت گوگل پیکسل از طراحی مینیمالیستی برخوردار است. یک دکمه تاج مانند رایج در سمت راست وجود دارد که می‌تواند مشابه تاج دیجیتال اپل واچ کار کند. همچنین یک دکمه فیزیکی در بالای تاج و یک بریدگی کوچک در زیر آن وجود دارد. علاوه بر این، تیزر یک سیستم پیوست بند اختصاصی از Google را نشان می‌دهد. این دستگاه پوشیدنی در رنگ‌های سبز نعنایی، خاکستری و مشکی دیده می‌شود.

پیکسل واچ گوگل توسط تیزر ویدئویی رسمی رونمایی شد - 1جدا از این، ویدیوی تیزر چیزی بیشتر در مورد ساعت پیکسل فاش نمی‌کند. در کنفرانس I/O 2022، گوگل فاش کرد که اولین ساعت هوشمندش روی WearOS اجرا می‌شود و دارای ویژگی‌هایی مانند Google Assistant، کنترل دستگاه‌های Nest home و GPS داخلی، قابلیت ارسال پیام و پشتیبانی از NFC است. این دستگاه پوشیدنی همچنین مجهز به سنسور ضربان قلب مداوم و مانیتور خواب همراه با ردیابی تناسب اندام و دقیقه منطقه فعال است. این ساعت هوشمند همچنین با ادغام Fitbit عرضه خواهد شد.

طبق گزارش‌ها، پیکسل واچ گوگل دارای برچسب قیمت اولیه ۳۴۹.۹۹ دلار در ایالات متحده و ۳۰۰ یورو در بازار اروپا خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید