گوگل در حال کار بر روی گوشی پیکسل 7 اولترا با سنسور دوربین یک اینچی است!

گوگل در حال کار بر روی گوشی پیکسل 7 اولترا با سنسور دوربین بزرگ 1 اینچی است!

مدتی پیش، گوگل از گوشی‌های پرچمدار سری پیکسل 7 رونمایی کرد. اکنون، به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد دستگاه دیگری را روانه بازار کند، که ظاهراً یک مدل پیکسل 7 اولترا خواهد بود. این گوشی دارای سنسور دوربین بزرگ ١ اینچی در پشت خواهد بود.

جالب اینجاست که اولین منبعی که ادعای وجود پیکسل 7 اولترا را داشت از توسعه دهنده Kuba Wojciechowski بود! طبق گفته Kuba، غول موتور جستجو، کد منبع اخیراً منتشر شده برای سری پیکسل ٧، نام رمز این مدل را فاش کرد که Lynx و L10 شناسه آن است.

گوشی پیکسل 7 اولترا

گوگل در حال کار بر روی گوشی پیکسل 7 اولترا با سنسور دوربین بزرگ یک اینچی است!

قابل ذکر است، Kuba نیز قبلا فاش کرد که این مدل پیکسل 7 اولترا دارای یک دوربین سه گانه نیز خواهد بود. از بین سه سنسور، دوربین اصلی ظاهراً یک سنسور ۵٠ مگاپیکسلی ISOCELL GN1 سامسونگ خواهد بود که دارای پیکسل ١.٢um و اندازه ١/١.٣١ اینچ است.

علاوه بر این، این سنسور با یک سنسور ۶۴ مگاپیکسلی Sony IMX787 جفت می‌شود که اندازه آن ١/١.٣ اینچ است و می‌تواند لنز تله فوتو باشد. در نهایت، دوربین سوم یک سنسور ١٣ مگاپیکسلی معرفی نشده، سونی IMX712 است که برای هم سنسور جلو و هم لنز فوق عریض مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گوگل در حال کار بر روی گوشی پیکسل 7 اولترا با سنسور دوربین بزرگ یک اینچی است!

در حال حاضر، توییت جدیدی از سوژه معروف Ice Universe منتشر شده است که ادعا می‌کند، گوگل نیز در حال کار بر روی مدل پیکسل ۷ اولترا است. علاوه بر آن، شایعات جدید ادعا می‌کند که دستگاه دارای یک سنسور ١ اینچی در پشت خواهد بود که برخلاف اطلاعات Kuba است!

با این حال، توییتی منتشر نشد که آیا سامسونگ روی این سنسور کار خواهد کرد یا خیر. از سوی دیگر سونی پیش از این چنین سنسوری را در بازار عرضه کرده است. بنابراین اگر این خبر صحت داشته باشد، می‌توان فرض کرد که سونی ممکن است یکی از محصولات بزرگ گوگل باشد.

یکی دیگر از خبرسازان شناخته شده Digital Chat Station اشاره کرده است که تامین کننده اپل، فاکسکان ممکن است پیکسل 7 اولترا را تولید کند که دارای دوربین اصلی ۵٠ مگاپیکسلی و دوربین تله فوتو سونی IMX787 باشد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات باید منتظر اخبار جدید بمانیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید