مشخصات صفحه‌نمایش گوشی Pixel Fold گوگل قبل از راه‌اندازی، به‌ یکباره لو رفت!

مشخصات صفحه‌نمایش گوشی Pixel Fold گوگل قبل از راه‌اندازی آن، به یکباره لو رفت!شایعات حاکی از آن است که گوگل یک گوشی هوشمند تاشو برای سال ٢٠٢٣ برنامه ریزی کرده است. بنا بر گزارش‌ها، این گوشی Pixel Fold نامیده می‌شود.

طبق اطلاعات فاش شده، این دستگاه طراحی مشابه Find N OPPO خواهد داشت و از چیپست Tensor قدرت می‌گیرد. اکنون نیز، گزارش جدیدی مبنی بر مشخصات صفحه‌نمایش تاشوی این گوشی آینده گوگل ارائه شده است که در این خبر به بررسی جزئیات آن خواهیم پرداخت.

مشخصات صفحه‌نمایش گوشی Pixel Fold

مشخصات صفحه‌نمایش گوشی Pixel Fold گوگل قبل از راه‌اندازی آن، به یکباره لو رفت!

91Mobiles به‌نقل از توسعه‌دهنده Kuba Wojciechowski، ادعا می‌کند که هر دو صفحه‌نمایش داخلی و خارجی Google Pixel Fold آینده به نمایشگرهای ساخت سامسونگ مجهز خواهند شد.

صفحه‌نمایش بزرگ در داخل از وضوح ١٨۴٠×٢٢٠٨ و ابعاد ١٢٣ میلی متر در ١۴٨ میلی‌متر پشتیبانی می‌کند. ادعا می‌شود که صفحه‌نمایش به حداکثر روشنایی تا ١٢٠٠ نیت و روشنایی متوسط ٨٠٠ نیت می‌رسد.

علاوه بر این، این گزارش نشان می‌دهد که صفحه‌نمایش داخلی Pixel Fold از پشتیبانی از نرخ تازه‌سازی بالا پشتیبانی می‌کند و هنچنین ممکن است به ١٢٠ هرتز نیز برسد. این نشریه هیچ جزئیاتی در مورد سایر مشخصات سخت افزاری دستگاه فاش نکرد.

مشخصات صفحه‌نمایش گوشی Pixel Fold گوگل قبل از راه‌اندازی آن، به یکباره لو رفت!

افشای پشتی‌های اخیر نشان داد که Pixel Fold ممکن است دارای دوربین سه‌گانه باشد که شامل یک سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی IMX787، یک واحد ١٢ مگاپیکسلی IMX386 فوق‌عریض و یک سنسور تله فوتو ١٠.٨ مگاپیکسلی S5K3J1 است.

گفته می‌شود دوربین داخلی گوشی Pixel Fold از سنسور ٨ مگاپیکسلی IMX355 استفاده می‌کند، در حالی که دوربین بیرونی در جلو ممکن است دارای سنسور S5K3J1 باشد.

این تاشو احتمالاً توسط چیپست Tensor تامین می‌شود و با توجه به کد منبع بتای اندروید ١٢، از همان سخت افزار پیکسل ۶ استفاده می‌کند. همچنین ممکن است Pixel Fold به سومین تراشه معرفی نشده تنسور مجهز شود که قرار است در سال ٢٠٢٣ عرضه شود.

گزارش‌ها حاکی از آن است که Pixel Fold به جای امسال، تا مارس ٢٠٢٣ وارد بازار خواهد شد. این گوشی تاشو هنوز به طور رسمی توسط گوگل تایید نشده است و امیدواریم در آینده نزدیک با جزئیات بیشتری از این گوشی هوشمند آشنا شویم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید