در رویداد Pixel 6 ممکن است گوگل Google Pixel Fold، واچ و بلندگوهای Nest را معرفی کند

رویداد Pixel 6علاوه بر پیکسل 6 و 6 پرو که مطمئنا در رویداد Pixel 6 در ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) به همراه آخرین نسخه اندروید 12 برای گوشی‌های آن ظاهر می‌شود، برخی گمان می‌کنند که در هنگام سخنرانی موارد بیشتری از بخش محصولات گوگل ارائه خواهد شد.

Leakster AI می‌گوید که گوگل در رویداد Pixel 6، پیکسل فولد (Google Pixel Fold) و Pixel Watch را در کنار بلندگوهای جدید Nest معرفی خواهد شد. احتمالی دیگر نیز مربوط به Google Pixel Tab برای تکمیل این اکوسیستم است، اما وارث Pixel Slate که مدتها است فراموش شده، جایی در این شایعات ندارد.

I caved in...... - Opera News

انتظار می‌رود اولین گوشی تاشو گوگل دارای صفحه نمایش اصلی ۷.۶ اینچی ساخت سامسونگ، چیپست Tensor و برخی از دوربین‌های Pixel 6 باشد که تنها بر اساس مشخصات، آن را جز بهترین گوشی‌های تاشو می‌کند.

Google Pixel Fold, Watch, and Nest speakers could debut at the Pixel 6 event  - TechNewsBoy.com

از طرف دیگر، پیکسل واچ دارای تاج معمولی و صفحه نمایش لمسی برای حرکت در UI Wear OS UI است که اکنون به طور کامل بهبود یافته است. گفته می‌شود که چیپست گوگل در مورد آن مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما اینکه آیا به طور مستقیم از گلکسی واچ 4 با سنسورهای سلامتی و تناسب اندام استفاده خواهد کرد یا خیر، مشخص نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید