رندرهای پیکسل فولد گوگل، طراحی این گوشی هوشمند تاشو را آشکار کرد

رندرهای پیکسل فولد گوگل، طراحی این گوشی هوشمند تاشو را آشکار کردگوگل به تازگی گوشی‌های پرچمدار پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را در سراسر جهان عرضه کرده است و گفته می‌شود که این شرکت اکنون در حال کار بر روی اولین گوشی تاشو خود است که عنوان آزمایشی پیکسل فولد گوگل را روی خود دارد. گزارش جدیدی توسط FrontPageTech طراحی پیکسل فولد آینده، قیمت مورد انتظار و تاریخ عرضه دستگاه را ذکر کرده است. علی‌رغم این‌ها، متاسفانه هیچ اطلاعاتی از مشخصاتش وجود ندارد. 

رندرهای پیکسل فولد گوگل نشان می‌دهد که این گوشی مانند اوپو Find N از طراحی گسترده‌تر و کوچک‌تری برخوردار است؛ از این رو، یک تلفن تاشو جیبی خواهد بود. قابل ذکر است که این رندرها مبتنی بر CAD نیستند و همانطور که به طور مستقیم توسط منبع بیان شده، این‌ها “رندرهای سه بعدی بر اساس تصاویر و “موارد دیگر” هستند؛ به عبارت دیگر، این رندرها در برخی جزئیات احتمال نادرستی وجود دارد، اما در ارائه کلی ظاهر دستگاه به طور کلی دقیق هستند.

رندرهای پیکسل فولد گوگل، طراحی این گوشی هوشمند تاشو را آشکار کرد - Googel pixel fold renders 1 696x392 1 منبع می‌گوید که این یک گوشی درجه یک است که از فلز و شیشه ساخته شده است و با توجه به تصاویر موجود در ادامه، دستگاه دارای صفحه‌نمایش پوششی با طراحی سوراخ پانچ، یک صفحه‌نمایش تاشو داخلی و یک نوار دوربین افقی در پشت، درست شبیه به خط فعلی پیکسل 7 است. 

صفحه‌نمایش پوششی دارای یک دوربین ۹.۵ مگاپیکسلی در جلو است. در داخل، یک دوربین سلفی ۹.۵ مگاپیکسلی دیگر وجود دارد. رندرها نشان‌ می‌دهد که صفحه‌نمایش تاشو داخلی دارای حاشیه‌های ضخیم در چهار طرف خواهد بود. از این دستگاه دو نمونه اولیه وجود دارد که یکی دوربین را در داخل دارد و دیگری فاقد دوربین داخلی است.

رندرهای پیکسل فولد گوگل، طراحی این گوشی هوشمند تاشو را آشکار کرد - Googel pixel fold renders 3 696x392 1لبه‌های بالا و پایین دستگاه توسط بلندگوها احاطه شده است. در لبه سمت راست، یک دکمه پاور وجود دارد که با اسکنر اثر انگشت یکپارچه شده است. یک پورت USB-C نیز در پایین موجود است. در پشت، نوار دوربین دقیقاً شبیه به سری پیکسل 7 نیست، زیرا لبه‌های گرد دارد. این دستگاه دارای تنظیمات دوربین دوگانه و فلاش LED دوگانه است

رندرهای پیکسل فولد گوگل، طراحی این گوشی هوشمند تاشو را آشکار کرد - Googel pixel fold renders 4 696x392 1گزارش‌های اخیر ادعا کرده‌اند که دستگاه شایعه‌شده گوگل با نام رمز “فلیکس” با نام Pixel Fold در بازار عرضه خواهد شد. احتمالاً این دستگاه با قیمت ۱۷۹۹ دلار در رنگ‌های مشکی و سفید گچی عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد که گوگل گوشی پیکسل فولد را در کنفرانس توسعه‌دهندگان بعدی خود در ماه می ۲۰۲۳ معرفی کند. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید