گوشی گوگل پیکسل Fold امسال معرفی می‌شود

گوشی گوگل پیکسل Fold امسال معرفی می‌شود - gsmarena 001 14

شایعات زیادی مبنی بر پیوستن گوگل به جمع تولیدکنندگان گوشی‌های تاشو وجود دارد. به نظر می‌رسد که گوگل پیکسل Fold نام دستگاه جدید این غول فناوری باشد. یک افشاگری جدید از David Naranjo (سرپرست ارشد گروه مشاوران Display Supply Chain) نشان می‌دهد که این دستگاه جدید در کنفرانس سه ماهه چهارم ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد. نکته قابل توجه استفاده این گوشی از صفحه نمایش LTPO OLED است. همان فناوری که در معرفی آیفون‌های جدید شاهد آن بودیم. Naranjo با انتشار توییتی در ۱۶ سپتامبر(۲۵ شهریور) اظهار داشت:

در رونمایی از آیفون‌های ۲۰۲۰ شاهد استفاده از صفحه نمایشی با نرخ نوسازی تطبیق‌پذیر با میزان حداکثر ۱۲۰ هرتز بودیم. حال شایعاتی مبنی بر اینکه حدود ۲۰ مدل از گوشی‌‌هایی که در آینده با این پنل(LTPO OLED) تولید خواهند شد، وجود دارد.

گوشی گوگل پیکسل Fold امسال معرفی می‌شود

معرفی گوگل پیکسل Fold

انتظار داریم سری گوگل پیکسل 6 در ۱۹ اکتبر(۲۷ مهر) معرفی شوند. البته این شرکت در خبری زودهنگام جزئیاتی از این گوشی‌ها را معرفی کرده بود، اما در آن اشاره‌ای به نسخه تاشو نشده بود. کنفرانس سه ماهه چهارم ۲۰۲۱  بین روزهای ۱ اکتبر(۹ مهر) و ۳۱ دسامبر(۱۰ آذر) برگزار می‌شود. این احتمال وجود دارد که گوگل پیکسل Fold به عنوان یک مورد اضافه بر سری پیکسل‌ 6 معرفی شود. البته ممکن است که این دستگاه بعدا در پایان سال معرفی شود.

آشکار شدن گوشی Pixel 6 Pro گوگل در پایگاه Geekbenchدر اوایل سال جاری یک لیست از گوشی‌های پیکسل عرضه نشده را مشاهده کردیم که حاوی شماره مدل GPQ72 و نام رمز Passport بود که ظاهرا همان گوشی تاشو گوگل است. اطلاعات کمی در مورد ظاهر این دستگاه وجود دارد. اگرچه یک پتنت ثبت شده از طرف گوگل به ما نشان می‌دهد که گوگل به دنبال استفاده از یک دوربین زیر صفحه نمایش در گوشی هوشمند است. این احتمال وجود دارد که این تصاویر مربوط به یک گوشی تاشو باشد.

گوشی گوگل پیکسل Fold امسال معرفی می‌شود - gsmarena 001

همچنین صحبت‌هایی در مورد یک دستگاه تاشو ۷.۶ اینچی وجود دارد که از فناوری صفحه نمایش تاشو سامسونگ استفاده می‌کند و ممکن است گوگل پیکسل fold باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید