هدفون Pixel Buds Pro گوگل در 28 جولای در هند عرضه می‌شود

Pixel Buds Proاوایل امسال، گوگل از هدفون Pixel Buds Pro رونمایی کرد؛ در واقع این هدفون از نوع Pro Pixel Buds بوده و احتمالاً در لیست هدفون‌های حرفه‌ای از جمله Apple AirPods Pro و Samsung Galaxy Buds Pro قرار خواهد گرفت.

به تازگی این برند در یکی از پست‌های اینستاگرام خود، تاریخ عرضه Pixel Buds Pro در هند را فاش کرده است و در یک پست تبلیغاتی برای Pixel Buds Pro، یکی از کاربران اینستاگرام پرسیده بود که آیا می‌تواند این هدفون را در هند خریداری کند یا خیر که @madebygoogle به طور رسمی به این سوال پاسخ داد و تأیید کرد که Pixel Buds Pro از تاریخ ۲۸ ژوئن (۷ تیر) ۲۰۲۲ به بعد در ۱۳ کشور از جمله هند در دسترس خواهد بود و با توجه به این پاسخ، هدفون Buds Pro از ۲۱ جولای (۳٠ تیر) در فروشگاه Google برای پیش‌سفارش در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

مشخصات و ویژگی‌های Google Pixel Buds Pro

Pixel Buds Pro

هدفون Pixel Buds Pro یک پردازنده صوتی شش هسته‌ای سفارشی داشته و بخاطر اینکه بتواند صدا را از طریق درایوهای صوتی به صورت سفارشی تولید کند، با الگوریتم‌های Google کار می‌کند. پیشرفت اصلی این هدفون نسبت به Pixel Buds این است که دارای قابلیت حذف نویز فعال (ANC) می‌باشد. این هدفون‌ها مجهز به حسگرهای اختصاصی هستند تا فشار کانال گوش شما را اندازه‌گیری کرده و به طور فعال نویزها را کاهش و از بین ببرند.

  • Buds Pro شامل سه عدد سَری سیلیکونی با سایز‌های مختلف است که شما می‌توانید متناسب با اندازه گوش خود یکی رو انتخاب کنید.
  • Pixel Buds Pro بدون نیاز به دسترسی به منوی بلوتوث، جابه‌جایی یکپارچه بین دستگاه‌های رایج اندرویدی را ارائه می‌کند.
  • هدفون‌ها همچنین می‌توانند همزمان به دو منبع صوتی متصل شوند.

Pixel Buds Proاز دیگر ویژگی‌های این هدفون می‌توان به پشتیبانی از دستیار Google، صدای فضایی، جفت شدن سریع، حالت شفافیت، میکروفون‌های شکل‌دهنده پرتو، شتاب‌سنج صوتی، پوشش‌های توری ضد باد و Volume EQ اشاره کرد که بلندی صدای هدفون‌ها را بر اساس محیط اطراف تنظیم می‌دهد.

این هدفون، ۷ ساعت پخش با ANC فعال را به شما ارائه می‌دهد و همچنین با خاموش بودن این ویژگی، شما می‌توانید تا ۱۱ ساعت از پخش صدا بدون نیاز به قرار دادن آن در جعبه شارژ لذت ببرید. شارژر این هدفون‌ها، سریع و به صورت بی‌سیم می‌باشد؛ به شکلی که با شارژ کردن آن‌ها فقط به مدت ۵ دقیقه، می‌توانند‌ تا یک ساعت دوام بیاورند. همچنین لازم به ذکر است که Pixel Buds Pro دارای رتبه IPX۴ و بدنه‌ آن‌ دارای رتبه IPX۲ مقاومت در برابر آب است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید