هدفون Pixel Buds A گوگل با یک رنگ جدید رونمایی شد!

از هدفون Google Pixel Buds A TWS با یک رنگ جدید رونمایی شد!

سال گذشته در ماه جولای، گوگل از Pixel Buds A با ویژگی‌های جالب و قیمت مقرون به صرفه رونمایی کرد. در ابتدا هدفون‌های TWS در دو رنگ سفید و زیتونی تیره عرضه شدند و هم اکنون، غول جستجو بی‌سر و صدا Pixel Buds A را در رنگ سومی به نام Charcoal در کنار Pixel 7، 7 Pro و Pixel Watch، معرفی کرده است!

قیمت آنها ٩٩ دلار است و دارای مشخصاتی مشابه نسخه‌های Clearly White و Dark Olive می‌باشد. Charcoal Pixel Buds A-Series را می‌توان از فروشگاه Google در کشورهایی از جمله ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ایرلند، اسپانیا و غیره پیش خرید کرد.

از هدفون Google Pixel Buds A TWS با یک رنگ جدید رونمایی شد!

همانطور که گفته شد Pixel Buds A سال گذشته در ماه جولای عرضه شد. آنها به عنوان یک نسخه مقرون به صرفه از هدفون‌های Pixel Buds که گوگل در سال ٢٠١٩ معرفی کرد، معرفی شدند.

مشخصات هدفون‌های Pixel Buds A

این هدفون‌ها با درایورهای دینامیکی سفارشی ١٢ میلی‌متری عرضه می‌شود که ادعا می‌شود صداهای واضح و طبیعی را ارائه می‌کنند. این هدفون‌ها همچنین حالت Bass Boost را ارائه می‌دهند که بر روی صداهای کم تمرکز می کند. علاوه بر این، آنها همچنین دارای صدای تطبیقی هستند که به طور خودکار سطح صدا را بر اساس نویز محیط افزایش یا کاهش می‌دهد.

از هدفون Google Pixel Buds A TWS با یک رنگ جدید رونمایی شد!

این هدفون دارای ساختار مقاوم در برابر تعریق و آب با استاندارد IPX4 است. برای اتصال، آنها از بلوتوث نسخه ۵.٠ استفاده می‌کنند و همچنین ترجمه بلادرنگ را به بیش از ۴٠ زبان در صورت استفاده با گوشی هوشمند دارای اندروید ۶.٠ یا بالاتر ارائه می‌کنند. این هدفون همچنین دارای میکروفون‌های شکل دهنده پرتو برای تمرکز بر صدای کاربر و کاهش نویز پس زمینه در هنگام تماس است.

Pixel Buds A می‌تواند تا پنج ساعت با یک بار شارژ و ٢۴ ساعت اضافی در صورت ترکیب با جعبه شارژ دوام بیاورد. گوگل می‌‌گوید که کاربران می‌توانند تنها با ١۵ دقیقه شارژ تا سه ساعت زمان پخش داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید