تصویر لو رفته از گوگل پیکسل 7A رنگ آبی جدید آن را نشان می‌دهد

به Google I/O در سال ۲۰۲۳ نزدیک‌ و نزدیک‌تر می‌شویم و به نظر می‌رسد که رویداد امسال با معرفی دستگاه جدیدی همراه خواهد بود. انتظار می‌رود گوگل جدیدترین گوشی میان‌رده خود، یعنی گوگل پیکسل 7A را در مراسم اصلی I/O در ۱۰ می معرفی کند. این شرکت در زمینه نشت اطلاعات محرمانه در مورد محصولات خود سابقه طولانی دارد و 7A نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

مشخصات گوگل پیکسل 7A

اکنون، ما نگاهی مختصر به آنچه که به نظر می‌رسد رندرهای بازاریابی رسمی گوگل از این گوشی است، خواهیم داشت. در این رندرها یک رنگ آبی جدید وجود دارد که در کنار رنگ‌های سیاه و سفید در دسترس خواهد بود. این رنگ آبی ملایم محسوب می‌شود و هنوز با رنگ آبی پررنگ پیکسل‌های اصلی فاصله دارد. به نظر می‌رسد گوگل در مورد استفاده مجدد از رنگ‌های مختلف بسیار مردد است، که مایه شرمساری این شرکت خواهد بود.

گوگل پیکسل 7A

آیا ارزشش را دارد برای پیکسلی که بیش از ۴۴۹ دلار قیمت دارد صبر کنیم؟

این تصاویر توسط MySmartPrice و OnLeaks منتشر شده‌اند و تایید می‌کنند که پیکسل 7A بیشتر از نسل‌های قبلی سری A به گوشی‌های پرچمدار گوگل نزدیک‌ شده است. شما همان طراحی نوار دوربین را با بریدگی برای دو لنز که در پرچمداران گوگل می‌بینیم دریافت می‌کنید، و قاب کناری این گوشی به نظر می‌رسد که دوباره فلزی شده‌ است (مانند 6A). اگر حاشیه‌های نمایشگر آنچنان قابل‌توجه‌ نبود، بسیاری از مردم برای تشخیص این گوشی از پیکسل ۷ سال گذشته کار سختی را در پیش داشتند.

شایعه شده که پیکسل 7A از همان تراشه Tensor G2 که در پیکسل ۷ و ۷ Pro وجود دارد بهره می‌برد. و به نظر می‌رسد گوگل در نهایت به مانند سامسونگ، وان پلاس و سایر رقبا از نمایشگر ۹۰ هرتزی در این گوشی استفاده می‌کند. ۹۰ هرتزی بودن نمایشگر از دیگر مشخصاتی است که این گوشی را شبیه پیکسل ۷ می‌کند.

البته تفاوت‌هایی هم بین این دو گوشی وجود خواهد داشت، و به احتمال زیاد، مربوط به سخت‌افزار دوربین آنها باشد. اما به نظر می‌رسد گوگل آماده است تا پیکسل 6A را با بهبودهایی در قالب پیکسل 7A معرفی کند. به خاطر داشته باشید که پیکسل ۷ در حال حاضر با قیمت ۴۴۹ دلار به فروش می‌رسد و پیکسل 6A اساساً با قیمت ۲۹۹ دلار در بازار موجود است، بنابراین سؤال مهم این است که قیمت پیکسل 7A چگونه تعیین خواهد شد. پاسخ این سوال را در چند هفته آینده دریافت خواهیم کرد. من شخصاً برای پیکسل فولد که شایعه شده به عنوان عضو جدید گروه تلفن‌های تاشو معرفی خواهد شد بسیار هیجان‌زده هستم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید