گوگل عرضه گوشی‌ پیکسل 7 و 7 پرو در هند را تایید کرد

گوشی‌های پیکسل 7 و 7 پرو Google در هند معرفی شدند

تقریباً چهار سال از زمانی که گوگل، گوشی‌های هوشمند پیکسل برتر را در هند راه‌اندازی کرد، می‌گذرد. آخرین گوشی هوشمند پرچمدار پیکسلی که در هند عرضه شد، پیکسل ٣ بود و پس از آن، این شرکت تنها گوشی‌های هوشمند سری a پیکسل را به این کشور آورد. همچنین این شرکت دیگر پیکسل 5a را هم راه‌اندازی نکرد ولی به نظر می‌رسد که امسال تغییراتی در راه است چرا که گوگل می‌خواهد پیکسل 7 و 7 پرو را در هند عرضه کند.

Flipkart از ورود سری پیکسل 7 به هند خبر داده است. روی بنر روی برنامه Flipkart نوشته شده است: «Google Pixel 7 و Pixel 7 Pro روی عرشه هستند». این تیزر بار دیگر تاکید می‌کند که نسل بعدی چیپست داخلی گوگل، Tensor G2، قدرت این دو گوشی را تامین خواهد کرد. گوگل همچنین عرضه پیکسل 7 و 7 پرو را در هند از طریق هندل توییتر خود تایید کرد.

گوشی‌های پیکسل 7 و 7 پرو Google در هند معرفی شدند

مشخص نیست که پیکسل 7 و 7 پرو چه زمانی در هند عرضه می‌شوند، ولی میدانیم که پیکسل 7 و 7 پرو به‌زودی در هند عرضه می‌شوند و از طریق Flipkart، مشابه گوشی‌های هوشمند قبلی گوگل پیکسل، در دسترس قرار خواهند گرفت.

گوگل از سری پیکسل 7 در ۶ اکتبر(١۵ مهر) رونمایی می‌کند و انتظار می‌رود که دو گوشی هوشمند پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو در همان روز در ایالات متحده پیش فروش شوند. در مورد فروش نیز ممکن است دو هفته پس از عرضه در ١٨ اکتبر(٢۶ مهر) آغاز شود.

مشخصات گوشی‌های پیکسل 7 و 7 پرو

گوشی‌های پیکسل 7 و 7 پرو Google در هند معرفی شدند

پیکسل 7 و 7 پرو چند بار در معرض دید عموم قرار گرفته‌اند. گوگل پشت این دو گوشی هوشمند را در I/O 2022 نشان داد و فاش کرد که Pixel 7 دارای دو دوربین خواهد بود در حالی که Pixel 7 Pro با سه دوربین در پشت عرضه خواهد شد که در یک گیره قرار گرفته است که اکنون دارای روکش آلومینیومی خواهد بود.

در همین حال، انتظار می‌رود که نمای جلویی این دوگوشی تقریباً یکسان باقی بماند، پیکسل 7 دارای پنل ۹۰ هرتزی از جنس AMOLED و 7 Pro دارای صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی از جنسLTPO120 هرتزی با همان اندازه مدل‌های قبلی خود است.

همچنین Pixel 7 در سه رنگ Obsidian ،Snow و Lemongrass عرضه خواهد شد. در همین حال، 7 Pro در رنگ‌های Obsidian ،Snow و Hazel در دسترس خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید