نام پیکسل 6 پرو با عنوان پیکسل 6 XL لو رفت! ظاهرا گوگل قصد تغییر ندارد

پیکسل 6 پروطبق اعلام چندی از کاربران انجمن XDA، به نظر می‌رسد که نام گوشی پیکسل 6 پرو با عنوان پیکسل 6 XL در پست‌های اخیر گوگل دیده شده تا ثابت شود که این شرکت حداقل در نام‌گذاری قصد تغییر کردن ندارد.

به نقل از Android Authority، مدتی است که خبرهای بسیاری را درباره گوشی پرچمدار بعدی شرکت گوگل می‌بینیم. در این شایعات و برخی مواقع اطلاعات لو رفته، ما معمولا مشخصات فنی و یا جزئیاتی درباره طراحی چیزی که با نام سری پیکسل 6 می‌شناسیم را دیده بودیم. اما آیا واقعا گوگل قرار است تا نام گوشی‌های بعدی خود را پیکسل 6 بنامد؟

تا اینجای کار حداقل فکر می‌کردیم که نام این دو دستگاه با عنوان‌های Pixel 6 و Pixel 6 Pro شناخته خواهد شد، اما خبر تازه‌ای که درباره این موضوع منتشر شده، به این مورد اشاره دارد که ظاهرا گوگل باز هم از پسوند XL برای دستگاه قدرتمندتر و گران‌قیمت خود استفاده خواهد کرد.

گوگل پیکسل 6 پرو یا XL؟

پیکسل 6 پروهمین که نام سری پرچمداران بعدی گوگل را کاربران با عنوان سری 6 به درستی حدس زده‌اند، خود بسیار جالب است. اما دستگاهی که تا به حال با نام پیکسل 6 پرو می‌شناختیم، از این به بعد با همان نام پیکسل 6 XL معرفی خواهد شد؛ یا حداقل خود گوگل دوست دارد تا پرچمدار بعدی را بدین شکل نام‌گذاری کند. به هر حال از سال ۲۰۱۶ تا به حال نام‌گذاری دستگاه‌های سری گوگل پیکسل به همین روال بوده و همیشه مدل XL معادل با همان Pro سایر کمپانی‌ها بوده است.

با این حال مسئله‌ای که باعث شده بود تا بسیاری از افراد نام این پرچمدار جدید را پیکسل 6 پرو بنامند، تغییراتی بود که گوگل در روند ساخت و عرضه دستگاه‌های خود ایجاد کرده بود. همانطور که پیش‌تر نیز در خبرهای دیگر دیده بودیم، سری پیکسل 6 قرار است تا در خیلی از ویژگی‌ها با مدل‌های قبلی فرق داشته باشند؛ به نحوی که مهم‌ترین آن داشتن یک چیپ انحصاری خواهد بود! همچنین طراحی بدنه این سری چنان که در تصاویر هم دیده می‌شود، فوق‌العاده متفاوت بوده و لنزهای دوربین پشت را در یک حالت خطی قرار می‌دهد.

علاوه بر این موارد، گفته شده که پیکسل 6 پرو یا همان XL دارای ۵,۰۰۰ میلی‌آمپر باتری است که برای یک دستگاه در این سری به نحوی بی‌سابقه بوده و می‌تواند فوق‌العاده روی عملکرد و محبوبیت این پرچمداران تاثیر داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید