در جعبه گوشی‌های Google Pixel 6 و Google Pixel 6 Pro شارژی وجود نخواهد داشت

گوشی‌های Google Pixel 6

بنا به گزارش‌های اعلام شده از gsmarena گوشی‌های Google Pixel 6 و Google Pixel 6 Pro بدون شارژر ارائه خواهند شد. بنابراین گوشی Pixel 5a آخرین گوشی کمپانی گوگل خواهد بود که به همراه شارژر به بازار عرضه می‌شود.

گوگل نیز با گوشی‌های Google Pixel 6 پا جای پای سامسونگ و اپل می‌گذارد

گوشی‌های Google Pixel 6

نماینده  گوشی‌های Google Pixel 6 گوگل به مطبوعات گفت که امروزه در هر خانه‌ای یک شارژر USB-C وجود دارد پس هم اکنون، قرار دادن یک شارژر دیگر در جعبه گوشی‌ها کار بیهوده‌ای به نظر می‌رسد. همانطور که شرکت‌های بزرگ دیگری همچون اپل و سامسونگ نیز پیش از این تصمیم گرفته‌اند تا شارژر را از جعبه گوشی‌های خود حذف کنند. این عمل مقدار بسیار زیادی از هزینه‌های این شرکت‌ها را کم کرده و بسیار به سود آن‌ها خواهد بود.

جالب توجه است که تا کنون هیچ شرکت چینی از این سیاست کاری استقبال نکرده و حرفی در این باره نزده است. یکی از امکاناتی که این شرکت‌ها بر آن متمرکز شده‌اند، شارژ‌های استثنایی و بسیار سریع است. بدون شک جهت بهره‌مندی از چنین امکاناتی کاربران به شارژهای اورجینال گوشی‌های خود که همراه جعبه به آنها عرضه می‌شوند، نیاز دارند.

به نظر می‌رسد فعلا برای مدتی شرکت‌های بزرگ چینی شارژها را از جعبه‌های محصولات خود حذف نخواهند کرد زیرا برعکس دیگر کمپانی‌ها، این خود شارژها هستند که در برخی موارد باعث متفاوت و منحصر به فرد دیده شدن آن محصول شده و باعث سود این شرکت‌ها می‌شود.

هیچ یک از شرکت‌های سامسونگ، گوگل و اپل از قابلیت شارژر‌های فوق‌العاده سریع پشتیبانی نمی‌کنند، بنابراین به نظر می‌رسد که از این پس این سیاست در رابطه با محصولات آن‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید