پردیس جدید گوگل در سیلیکون ولی با مرکزیت سخت افزاری است

سیلیکون ولی

به گزارش CNBC، گوگل در نظر دارد پردیس دیگری در دره سیلیکون ولی داشته باشد که شامل مرکز جدیدی برای برخی از محصولات سخت افزاری این شرکت می‌شود. به گزارش CNBC، گوگل در حال خرید زمین در شمال سان خوزه، کالیفرنیا است و بیش از ۳۸۹ میلیون دلار برای آنچه که برنامه‌های اولیه نشان می‌دهد شامل یک مرکز تحقیق و توسعه بوده، خرج کرده است.

محوطه پردیس در سیلیکون ولی، که آن را Midpoint می‌نامد، بین دفتر مرکزی گوگل در Mountain View و محوطه پردیس در سان خوزه واقع خواهد شد. مید پوینت دارای پنج ساختمان اداری است که توسط یک پل عابر پیاده به هم متصل شده  و در مجاورت سه ساختمان صنعتی قرار دارد که اسناد برنامه ریزی نشان می‌دهد به عنوان قطب بخش سخت افزاری گوگل، از جمله محصولات خانه هوشمند Nest ، عمل خواهد کرد. اسناد همچنین نشان می‌دهد که گوگل از سال ۲۰۱۸ سایت Midpoint را برنامه ریزی کرده است.

پردیس جدید گوگل در سیلیکون ولی با مرکزیت سخت افزاری است -

گوگل روز شنبه به درخواست اظهار نظر درباره سیلیکون ولی پاسخ نداد، اما محوطه‌ای که فضای بیشتری را به سخت افزار اختصاص داده با توجه به آنچه مدیران اخیرا گفته‌اند منطقی است. ریک استرلو، مدیر سخت افزار این شرکت گفته که گوگل آماده است تا سهم بازار را در زمینه سخت افزار به دست آورد. همانطور که دیتر بون پس از بازدید اخیر از Mountain View برای مشاهده پیکسل ۶ به این موضوع اشاره کرد که گوشی پرچمدار گوگل در مقایسه با اپل و سامسونگ سهم کمی در بازار دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید