ویژگی جدید گوگل از کلاهبرداری جلوگیری می‌کند

گوگلگوگل در پستی که دیروز به اشتراک گذاشت، ویژگی جدیدی را معرفی کرد که امنیت کاربرانش را تامین می‌کند. با توجه به ویژگی جدید، گوگل ویس به طور خودکار تماس‌هایی را که فکر می‌کند از شماره‌های مشکوک هستند برچسب گذاری می‌کند. بنابراین، این ویژگی چه خواهد کرد و چگونه از آن استفاده خواهد شد؟ با هم جزییات این خبر را با هم مرور می‌کنیم.

گوگل ویس تماس‌های مشکوک را مسدود می‌کند

 بر اساس اخباری که به اشتراک گذاشته است، گوگل ویس اکنون تماس‌هایی را که مشکوک می‌بیند با رنگ قرمز روی صفحه علامت گذاری می‌کند. این غول فناوری اعلام کرد که این ویژگی مانند پشتیبانی از هوش مصنوعی مورد استفاده برای تلفن‌های پیکسل کار خواهد کرد. جستجوهایی که مشکوک به نظر می‌رسند و با برچسب قرمز برچسب گذاری شده‌اند روی صفحه و در تاریخچه تماس ظاهر می شوند.

ویژگی جدید گوگل از کلاهبرداری جلوگیری می‌کند - google voice şüpheli arama engelleme 768x432 1هشدار برچسب قرمزی که هنگام دریافت تماس از یک شماره مشکوک روی صفحه ظاهر می‌شود

کاربران گوگل ویس می‌توانند تماس‌های دریافتی از شماره‌های دارای برچسب قرمز را مسدود کنند. شماره‌های مسدود شده‌ای که مستقیماً به پست صوتی منتقل می‌شوند از سابقه تماس حذف می‌شوند و به کادر هرزنامه می‌روند.

این ویژگی جدید از امروز به تدریج برای همه کاربران عرضه خواهد شد و بعد از دو هفته برای همه باز می‌شود. برای فعال کردن ویژگی جدید کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  •  تنظیمات
  •  امنیت
  • هرزنامه را فیلتر کنید

 وقتی فیلتر خاموش شود، تماس‌های مشکوک به رنگ قرمز ظاهر می‌شوند. وقتی روشن است، همه تماس‌ها به‌طور خودکار به پست صوتی هدایت می‌شوند و به کادر هرزنامه می‌روند.

غول فناوری می‌خواهد از این طریق از تماس افراد با شماره‌های غیرقابل اعتماد و کلاهبرداران جلوگیری کند. به این ترتیب امنیت کاربران را تضمین خواهد کرد.

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ آیا فکر می‌کنید گوگل می‌تواند از این طریق از کلاهبرداری جلوگیری کند؟ در قسمت نظرات می‌توانید نظر خود را بیان کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید