تغییراتی برای گزینه Nearby Share گوگل در راه است

تغییراتی برای گزینه Nearby Share گوگل در راه است - Nearby Share pop up in Android 12 Beta 5در ماه سپتامبر، گوگل چند به‌روزرسانی برای Nearby Share از جمله اشتراک‌گذاری در دستگاه‌های کاربر را عرضه کرد. یکی دیگر از تغییراتی که به زودی خواهیم دید نمایش در ردیف اول به عنوان گزینه اشتراک گذاری در برگه Android سیستم است.

در حال حاضر، «Nearby» به‌صورت مشخص در بالای صفحه اشتراک‌گذاری در کنار دکمه «کپی» در تلفن‌های Pixel ظاهر می‌شود و سایر دستگاه‌های اندرویدی هم که روی خودشان رابط کاربری‌های مختلفی دارند گزینه Nearby را به همین صورت نمایش می‌دهند.

قرار است Nearby Share چگونه شود؟

اکنون به نظر می رسد که قرار است Nearby Share در کنار سایر گزینه‌های اشتراک گذاری ظاهر شود که توسط آیکون‌های بزرگتر و دایره‌ای برنامه‌های دیگر نمایش داده می‌شود. «ردیف اول» می‌تواند به خط اشتراک مستقیم و شبکه الفبایی ردیف اشتراک مستقیم اختصاص داده شود.

از اطلاعیه کوتاه Google، مشخص نیست که Nearby Share یک مکان دائمی (۱-۴) خواهد داشت یا اینکه بر اساس تعداد دفعات استفاده شده توسط کاربر مکانش تعیین می‌شود؛ (به عنوان مثال، استفاده کم باعث می‌شود که همیشه در موقعیت چهارم بماند.) احتمال دیگر این است که Nearby Share در ابتدا به عنوان بخشی از این به روز رسانی در ردیف اول قرار می گیرد، اما اگر استفاده نشود ناپدید می‌شود.

nearby share

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید