با برنامه Google Massages فونت پیامک‌ها را بزرگ‌تر کنید!

برنامه Google Massasgesطبق آخرین تغییراتی که در برنامه Google Massages اعمال شده، پس از اضافه کردن ویژگی‌های اندروید 12 حال شما می‌توانید سایز فونت متن خود را هنگام ارسال پیام بزرگ یا کوچک کنید.

به نقل از 9To5Mac، گوگل برنامه‌های متفاوت و مختلفی را طی سالیان گذشته یه عنوان اپلکیشن‌های پیش‌فرض در گوشی‌های اندرویدی قرار داده است. مانند برنامه جیمیل، Google Maps و همچنین Google Phone. با این حال یکی از اپلکیشن‌هایی که مدام به روزرسانی شده و قابلیت‌های تازه‌ای طی مدت گذشته به آن اضافه شده، Google Massages نام دارد.

ویژگی جدید برنامه Google Massages بعد از قابلیت‌های اندروید 12

برنامه Google Massasgesاین برنامه یک رابط سبک و در عین حال کاربردی برای ارسال و دریافت پیامک‌ها است که در گوشی‌های شیائومی، اوپو و برخی دیگر از برندها مانند پیکسل به صورت پیش‌فرض قرار دارد. با این وجود در جدیدترین آپدیت این برنامه، می‌توانید تنها با کشیدن دو انگشت روی صفحه فونت را کوچک یا بزرگ کنید.

لازم به ذکر است که هنگام تغییر سایز فونت، وقتی که کیبورد روی صفحه باشد فرایند کوچک و بزرگ شدن انجام نخواهد شد. همچنین در نظر داشته باشید که با این کار، اموجی‌ها، متن و در مجموع مواردی که تایپ می‌شوند قابل تغییر سایز خواهند بود؛ یعنی نام مخاطب، گزینه Send و در کل سایر آیتم‌های حاضر در رابط کاربری برنامه Google Massages دست نخورده خواهند ماند.

برنامه Google Massasgesدر واقع اگر تا قبل از عرضه این آپدیت قصد داشتید تا فونت پیام‌ها را برای بهتر دیده شدن درشت یا بزرگ کنید، مجبور بودید تا تنظیمات اندازه فونت کل دستگاه را در بخش تنظیمات گوشی عوض کنید. در حالی که هم‌اکنون بدون نیاز به انجام این کار یا هر فعالیت اضافه‌ای، می‌توانید فونت را بزرگ‌تر کرده و پیام‌ها را بهتر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که تا پیش از گوگل، در بسیاری از گوشی‌های سامسونگ چنین قابلیتی وجود داشته است.

مطلب قبلیSurface Neo: هر آنچه تاکنون می‌دانیم
مطلب بعدیسامسونگ گلکسی S21 می‌تواند در میان اولین گوشی‌هایی باشد که اندروید 12 را دریافت می‌کند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید