Google Messages اکنون می‌تواند متن را مانند دسته‌بندی جیمیل برای کاربران اندروید در هند مرتب کند

Google Messagesهمانطور که سال گذشته گوگل وعده داده بود، برنامه Google Messages اکنون می‌تواند پیام‌های شما را به طور خودکار به دسته‌ها طبقه بندی کند. این ویژگی، همراه با حذف خودکار گذرواژه های یکبار مصرف (OTP)، از هند آغاز می‌شود.

Google Messages با استفاده از یادگیری ماشینی مرتب نگه داشتن پیام‌های شما را با مرتب سازی آنها در چهار دسته شخصی، معاملات، OTP ها و پیشنهادات شروغ می‌کند. “All” یک نمای پیش فرض از پیام‌ها است، در حالی که اکنون یک آیکون چرخ همراه با نمادها در قسمت بالای جستجو وجود دارد.

این بدان معنا است که تراکنش‌ها و صورتحساب‌های بانکی در برگه معاملات فیلتر می‌شوند، در حالی که مکالمات با شماره‌های ذخیره شده به راحتی در برگه شخصی قرار می‌گیرند. همه اینها با خیال راحت روی دستگاه شما اتفاق می‌افتد تا مکالمات در برنامه باقی بماند و بتوانید به پیام‌های طبقه بندی شده خود به صورت آفلاین دسترسی پیدا کنید.

گفته شده، این روش کاملا اختیاری است و شما می‌توانید به صورت پیش فرض در لیست یکپارچه قرار بگیرید.

 

Google Messages همچنین این گزینه را دارد که رمزهای عبور یک بار مصرف را ۲۴ ساعت پس از دریافت به طور خودکار حذف کند. این بدان معنا است که مجبور نیستید صندوق ورودی خود را به صورت دستی مدیریت کنید، زیرا گوگل این ویژگی را به عنوان گسترش محافظت در برابر هرزنامه اجرا می‌کند که پیام‌های مشکوک را از دید خارج به پوشه مناسب منتقل می‌کند. پیام‌ها در گروه OTP به شما امکان می‌دهد این ویژگی را فعال کنید یا آن را غیرفعال کنید.

 از بسیاری کاربران در هند شنیده‌ایم که آنها انواع مختلفی از پیام را از دوستان، خانواده، مشاغل، تبلیغات، رسید تأیید سفارش و موارد دیگر دریافت می‌کنند. با وجود بسیاری از متن‌های ورودی که برای جلب توجه شما تلاش می‌کند، جدا کردن موارد مهم از هر چیز دیگری دشوار است.

Google Messages این دسته‌‌بندی را از هفته‌های آینده در هند آغاز می‌کند. انگلیسی باید زبان تعیین شده در گوشی‌های Android 8+ باشد. مشخص نیست که آیا این دو ویژگی به سایر نقاط جهان می‌آیند یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید