2 ویژگی جدید گوگل میت به زودی در دسترس خواهد بود!

گوگل میت

همه‌گیری جهانی باعث شد بسیاری از شرکت‌ها برای برگزاری جلسات خود به پلتفرم‌هایی مانند زوم، مایکروسافت تیمز و گوگل میت روی بیاورند. همچنین افراد زیادی از این پلتفرم ها برای ارتباط با عزیزان خود در دوران قرنطینه استفاده کرده‌اند. گوگل نقش مهم این پلتفرم‌ها را درک می‌کند و به زودی دو ویژگی جدید را برای گوگل میت منتشر خواهد کرد.

دو ویژگی جدید گوگل میت

اولین مورد به گوگل میت اجازه می‌دهد تا افراد را به‌طور خودکار از جلسات حذف کند، در صورتی که تنها آن‌ها در جلسات باقی مانده‌اند. بعد از اینکه پنج دقیقه در یک جلسه تنها ماندید، Google Meet از شما می‌پرسد که می‌خواهید بمانید یا جلسه را ترک کنید. شما دو دقیقه فرصت دارید تا به درخواست پاسخ دهید و پس از آن پلتفرم به طور خودکار شما را از جلسه حذف می‌کند.

Google Meet gratuit : le guide complet en français !

به گفته گوگل، ایده پشت توانایی Google Meet برای حذف خودکار کاربران از جلسات، جلوگیری از موقعیت‌هایی است که کاربران می‌توانند به دلایلی فراموش کنند که جلسه را ترک کنند، به‌طور ناخواسته صدا یا ویدیو را به اشتراک بگذارند.

شروع خودکار یک جلسه ابتدا برای کاربران دسکتاپ و آیفون منتشر می شود و بعداً برای دستگاه های اندرویدی نیز ارائه خواهد شد. این ویژگی به طور پیش فرض فعال می شود، اما شما می توانید آن را در تنظیمات برنامه غیرفعال کنید.

Google Meet lance les sondages et les questions réponses

دومین ویژگی که به گوگل میت می‌آید، منوی جدیدی به نام «کنترل‌های میزبان» است که همه کنترل‌های میزبان را در یک منو یکی می‌کند. هدف ارائه تجربه بهتر برای کاربر است. به گفته گوگل، این تغییر مدیریت تنظیمات جلسات را برای میزبان ها آسان تر می‌کند. متأسفانه، منوی جدید «کنترل‌های میزبان» فقط در نسخه دسک‌تاپ Google Meet در دسترس خواهد بود.

این دو ویژگی جدید در این ماه برای دامنه‌های انتشار سریع منتشر خواهند شد، اما دریافت دامنه‌های انتشار زمان‌بندی‌شده ممکن است زمان بیشتری ببرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید