جذابیت Pixel 6a پس از معرفی Pixel 7a بیشتر از قبل می‌شود

رونمایی از گوشی جدید شرکت گول با نام Pixel 7a بسیار نزدیک است. همانند سایر دستگاه‌های تولید شده توسط این شرکت، اطلاعات بسیار زیادی در مورد این گوشی نیز به بیرون درز کرده است. Jon Posser از رسانه FrontPage تأیید کرده است که می‌توانیم شاهد معرفی این گوشی در تاریخ دهم می طی کنفرانس مشهور گوگل با نام I/O باشیم. این کنفرانس در ماه‌های اخیر به یکی از موردانتظارترین کنفرانس‌های سال ۲۰۲۳ میلادی تبدیل شده است. بر اساس گزارشات ارائه شده از این منبع معتبر،‌ کاربران می‌توانند گوشی Pixel 7a را بلافاصله پس از پایان مراسم خریداری کنند، بنابراین بحثی به نام پیش‌خرید وجود ندارد.

پیکسل 7a در چهار رنگ مختلف عرضه خواهد شد که عبارت‌اند از: زغالی، برفی، آبی اقیانوسی و مرجانی. ظاهراً‌ رنگ مرجانی تنها از طریق Google store قابل خریداری است، اما سایر مدل‌های موجود را می‌توان به صورت کاملاً عادی خریداری کرد.

Pixel 6a پس از معرفی Pixel 7a باز هم تولید می‌شود

همان‌طور که می‌دانید اکثر تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند پس از معرفی یک مدل جدید از محصولات خود، تولید مدل‌های قبلی را قطع می‌کنند. ظاهراً این امر در رابطه با Pixel 7a و Pixel 6a صحت ندارد. به نظر می‌رسد گوگل قصد ندارد 6a را حتی از پس از معرفی 7a از رده خارج کند. این در حالی است که سال قبل، مدل 5a پس از معرفی مدل 6a به طور کامل کنار گذاشته شد. این اتفاق در دوران معرفی 5a نیز برای 4a اتفاق افتاده بود و چیز جدیدی نیست.

عدم توقف تولید 6a را می‌توان به دلیل فروش بالای این گوشی دانست. به همین دلیل جای تعجبی ندارد که این شرکت قصد دارد به تولید 6a ادامه دهد. علاوه بر این، بر طبق شایعات موجود قیمت Pixel 7a نسبت به 6a به مراتب بالاتر خواهد بود. این امر می‌توان موجب کاهش جذابیت 7a برای کاربران شود. احتمالاً این اختلاف قیمتی چیز حدود 500 دلار است که واقعاً رقم بالایی به نظر می‌رسد. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط 9to5Google، قیمت گوشی Pixel 6a پس از معرفی Pixel 7a باز هم کاهش خواهد یافت و بنابراین، به بهترین گزینه موجود برای اکثر کاربران تبدیل می‌شود. به خصوص برای کسانی که قصد دارند بدون صرف هزینه زیاد وارد اکوسیستم اندروید شوند.

Pixel 7a

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید