به روزرسانی Google Lens به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را از گالری خود تجزیه و تحلیل کنید

Google Lensهمانطور که 9to5Google گزارش داد، برنامه Google Lens به روزرسانی را با بازنگری در طراحی و تمرکز اصلی بر هدف برنامه دریافت می‌کند. طراحی جدید این برنامه بر توانایی تجزیه و تحلیل عکس‌ها گرفته شده و عکس‌های ذخیره شده به جای تجزیه و تحلیل در یک پیش نمایش زنده تأکید دارد.

این به روزرسانی گوگل شامل ویژگی جدید و ظریفی است که در برنامه‌های پیش فرض دوربین نیز موجود است اما  شما را به استفاده از آنالیز کننده در پیش نمایش زنده دعوت می‌کند. اما با این به روزرسانی جدید با ضربه زدن روی دکمه پیش نمایش گالری، عکس‌هایی که اخیرا ذخیره شده باز می‌شود و قابل آنالیز است.

به روزرسانی Google Lens به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را از گالری خود تجزیه و تحلیل کنید - gsmarena 002 24به روزرسانی Google Lens به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را از گالری خود تجزیه و تحلیل کنید - gsmarena 001 25

جالب است بدانید، مدتی است که تجزیه و تحلیل عکس  در برنامه Google Photos در دسترس است اما اجازه دادن به کاربران برای انجام همه این کارها در یک مکان، در برنامه Google Lens ، بسیار راحت‌تر است.

به خاطر داشته باشید که این یک تغییر از سمت سرور است، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا برنامه Google Lens در گوشی شما دارای چنین قابلیتی شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید