اپلیکیشن Google Keep برای Wear OS کاربردی‌تر می‌شود

وقتی نوبت به یادداشت‌برداری می‌رسد، Google Keep را یکی از بهترین ابزارها برای این کار می‌دانیم. Google Keep برای هر پلتفرمی اپلیکیشن اختصاصی دارد و شامل سیستم عامل Wear خود گوگل نیز می‌شود. پیش از این استفاده از نسخه ساعت هوشمند این برنامه دشوار بوده، اما حالا در کمک به کاربران برای یادآوری کارهایی که باید انجام دهند، بهتر شده است. پیش از اینکه ماه گذشته از برخی ویژگی‌های جدید اپلیکیشن ساعت هوشمند Keep خبر دهیم، این اپلیکیشن در ماه دسامبر دستخوش یک سری تغییرات بصری شد. تغییرات گفته شده شامل complicationهای جدیدی برای واچ فیس می‌شود که به زودی به ساعت‌های هوشمند می‌رسند.

Google Keep چه تغییری کرده؟

طبق گفته 9to5Google، این complicationهای جدید «Add list» و «Add note» در ورژن 5.23.102.03 اپلیکیشن Google Keep به Wear OS می‌آیند. با کلیک کردن روی هر یک از آیکون‌ها، کادری برای انتخاب بین ورودی صوتی و نوشتاری باز می‌شود. کاربران می‌توانند از بخش complication‌ها در Wear OS به موارد اضافه شده دسترسی داشته باشند، مشروط بر اینکه این آپدیت در منطقه شما منتشر شده باشد.

Google Keep Google Keep

complication‌های جدید Google Keep در Wear OS ایده نوآورانه‌ای نیست اما مطمئناً از آنها استقبال می‌شود. این شرکت به ویژه در آستانه معرفی Pixel Watch در سال گذشته، مدتی است که تغییراتی را در برخی از اپلیکیشن‌های اصلی خود ایجاد کرده است. اخیراً گوگل به لطف یک ویجت جدید، قابلیت پین کردن یک یادداشت از اپلیکیشن Keep به صفحه اصلی را معرفی کرده است.

در همین حال، اولین پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان اندروید ۱۴ به ما نشان داد که تغییرات بصری بیشتری در Wear OS، مانند تم پویا Material You در سراسر صفحه و غیره در راه است. همه اینها بخشی از تلاش گسترده‌تر این غول موتورهای جستجو برای بهبود رابط کاربری و حفظ ثبات در همه پلتفرم‌های Workspace است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید