طراحی جدید برنامه گوگل کیپ برای تبلت‌ها و گوشی‌های تاشو

طراحی جدید برنامه گوگل کیپ برای تبلت‌ها و گوشی‌های تاشو - samsung galaxy tab s8 ultra 2610767گوگل در ماه سپتامبر اعلام کرد که به زودی رابط کاربری‌ای دو صفحه ای را به برنامه گوگل کیپ در تبلت های اندرویدی و کروم بوک می‌آورد. چند هفته پیش، طراحی جدید روی کروم بوک‌ها ظاهر شد.

طراحی جدید گوگل کیپ

اکنون، تبلت‌های اندرویدی نیز شروع به دریافت رابط کاربری جدید دو صفحه‌ای کرده‌اند، اما در دسترس بودن این قابلیت هنوز محدود است.

طبق گزارش 9To5Google، رابط کاربری دو صفحه‌ای Google Keep در برخی از تبلت های اندرویدی از جمله سری گلکسی تب اس ۸ سامسونگ ظاهر شده. نسخه 5.22.452.00.90 این برنامه در فروشگاه پلی استور موجود است و طراحی جدیدی را به همرها می‌آورد که از نمایشگر بزرگتر تبلت‌های اندرویدی بهره بهتری ببرید. انتظار می رود حتی گوشی‌های تاشو نیز در آینده نزدیک این رابط کاربری جدید را دریافت کنند.

گوگل کیپبا این طراحی دو تکه، لیست یادداشت‌ها در سمت چپ صفحه نمایش ظاهر می‌شود؛ وقتی هر یادداشتی را باز می کنید، در نیمه سمت راست صفحه تبلت ظاهر می‌شود. این نوع طراحی به طور چشمگیری بهره‌وری را بهبود می‌دهد، زیرا می توانید یادداشت‌های دیگری را در حین ویرایش یادداشت موجود یا ایجاد یادداشت جدید مشاهده کنید. با این حال، هنوز همه کاربران تبلت اندرویدی این طراحی را مشاهده نکرده‌اند و به نظر می‌رسد گوگل چند روز آینده رابط کاربری جدیدی را برای همه کاربران فعال کند.

پس از عرضه اندروید 12L در نیمه دوم سال گذشته، گوگل اعلام کرد که رابط کاربری ۲۰ برنامه شخص اول خود را در گوشی‌ها و تبلت های تاشو بهبود می‌دهد تا از صفحه نمایش‌های بزرگتر استفاده خوبی داشته باشید. همچنین سایر توسعه دهندگان برنامه‌های پلی استور را تشویق می‌کند تا تغییرات مشابهی را برای تبلت‌ها، دستگاه‌های تاشو و کروم بوک ایجاد کنند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید