Google در حال کار روی برنامه Switch to Android برای iOS است

Switch to Androidدر جدیدترین خبر از  9to5Google، آخرین نسخه از یک برنامه جدید از اندروید به نام ابزار بازیابی داده با اشاره به کد جدید در برنامه جدید شناسایی شده است. احتمالا ممکن است گوگل به دنبال ایجاد برنامه Switch to Android برای فروشگاه App iOS باشد، درست مثل اینکه اپل برنامه Move to iOS را برای اندروید دارد.

برای این زمینه، روشی که Google در حال حاضر کاربران iOS را به Android تغییر می‌دهد، پشتیبان‌گیری از مخاطبین، رویدادهای تقویم و عکس‌ها در Google Drive است. سپس، وقتی همان حساب Google به دستگاه جدید Android اضافه شود، از طریق برنامه‌های مربوطه به محتوا دسترسی پیدا می‌کنید.

خطوط جدید کد موجود در نسخه 1.0.382048734 ابزار بازیابی اطلاعات” به یک برنامه ساخت Google به نام Switch to Android برای iOS اشاره دارد. این متن موجود در برنامه است:

مرحله ۱: برنامه Switch to Android را از App Store دریافت کنید.

مرحله ۲: به تنظیمات Wi-Fi خود بروید

مرحله ۳: به شبکه ^ 1 متصل شوید و رمز عبور ^ 2 را وارد کنید

علاوه بر این، برخی از زبان‌های این ابزار تغییر یافته تا نشان دهد که داده‌های iOS بیشتری نسبت به گذشته قابل انتقال هستند. به عنوان مثال، اکنون ذکر شده که این برنامه می‌تواند برنامه‌ها را منتقل کند.

برای انتقال برنامه‌ها، پیام‌های SMS و مخاطبین، باید رمز ورود پشتیبان iTunes خود را وارد کنید.

مشخص نیست که Google به غیر از بارگیری نسخه Android برنامه‌های iOS در دستگاه جدید، چگونه انتظار دارد برنامه‌ها را از iOS به Android انتقال دهد، اما اطمینان نداریم که داده‌های واقعی برنامه قابل انتقال باشند. مطمئن باشید که برنامه‌های پولی دیگر منتقل نخواهند شد و باید دوباره از طریق فروشگاه Google Play خریداری شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید