برنامه Google Shopping به زودی غیرفعال خواهد شد

طبق اعلام شرکت گوگل، ظاهرا برنامه Google Shopping به زودی غیرفعال شده و نسخه تحت وب آن برای کاربران قابل دسترس و استفاده خواهد بود. با گیگ‌تک همراه باشید.

برنامه Google Shopping

هفته گذشته برخی از کاربرانی که فایل‌های این برنامه را تجزیه کرده و آن را بررسی کرده بودند، متوجه شدند که کلمه Sunset به معنی «غروب آفتاب» به برخی از کدهای Google Shopping اضافه شده است. در ادامه نیز خود شرکت گوگل اعلام کرد که قصد دارد تا یه کلی این اپلکیشن را در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS غیرفعال کند.

تا هفته‌های آینده، ما دیگر از برنامه Google Shopping حمایت نخواهیم کرد و همه قابلیت‌ها و دسترسی‌های آن از طریق نسخه تحت وب در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت‌. ما سعی داریم تا تمامی ویژگی‌های برنامه را به این نسخه تحت وب اضافه کنیم و به نحوی استفاده از آن را از طریق برنامه اصلی Google فراهم خواهیم کرد.

با این حساب، ظاهرا تنها تا اواخر خرداد ماه این برنامه کار خواهد کرد و پس از آن، تنها از طریق وبسایت shopping.google.com می‌توانید با اکانت گوگل خود به خرید آیتم‌های مختلف بپردازید.

برنامه Google Shopping

برنامه Google Shopping به کاربران این دسترسی را می‌دهد تا در میان هزاران فروشگاه مختلف، با حساب کاربری گوگل خود اجناس را خریداری کنند. با این وجود دلیل اینکه چرا این شرکت قصد حذف کردن آن را دارد هنوز مشخص نیست. همچنین جالب است بدانید که برخی از کاربران اخیرا هنگام خرید از این روش به مشکل خورده‌اند و ظاهرا دیگر از این برنامه به دلیل نا امن بودن آن استفاده نمی‌کنند.

منبع: The Verge

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید