پیکسل خود را به یک Dashcam تبدیل کنید

به تازگی مشخص شده است که گوگل قصد دارد به شما کمک کند تا پیکسل خودتان را به یک دوربین اختصاصی داشبورد یا dashcam تبدیل کنید. این خبر پس از لو رفتن یک برنامه خاص در گوگل پلی استور مشخص شد. این برنامه dogfood نام دارد و ظاهراً یک برنامه مخصوص ایمنی شخصی است.

این برنامه شامل یک ویژگی خاص در بخش موسوم به be prepared است که در قسمت بالایی آن می‌توان عبارت Dashcam را مشاهده کرد. پس از انتخاب این ویژگی، بخش‌های همچون دوربین و بلوتوث پیکسل شما به طور خودکار فعال می‌شوند و دستگاه مدنظر تبدیل به یک Dashcam می‌شود.

جزئیات کلیدی این ویژگی آن است که اجازه می‌دهد تا بتوانید به صورت 24 ساعته از تلفن همراه خود به عنوان یک dashcam استفاده کنید. ویدئوهایی ذخیره شده بیش از حد فشرده‌سازی می‌شوند تا فضای زیادی از تلفن همراه اشغال نگردد. ظاهراً هر دقیقه ثبت ویدئو با این روش سی مگابایت حافظه نیاز دارد.

این برنامه اجازه می‌دهد تا یک چارچوب زمانی برای مدت زمانی که دستگاه ویدئوی ضبط شده را ذخیره می‌کند، تنظیم گردد (به طور پیش فرض هر فیلم بعد از 3 روز حفظ خواهد شد). هنگام بررسی هر فیلم ضبط شده، یک برگه اشتراک گذاری استاندارد و همچنین یک دکمه حذف به کاربر ارائه می‌شود.

به طور کلی، به نظر می‌رسد این ویژگی تقریباً کامل شده و آماده راه اندازی است، با این حال، در حال حاضر هیچ چارچوب زمانی مشخصی برای وقتی که این برنامه در اختیار کاربران قرار می‌‌گیرد، ارائه نشده است.

پیکسل خود را به یک Dashcam تبدیل کنید - dashcam

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید