رویداد Google I/O 2021 به صورت مجازی و کاملا رایگان برگزار می‌شود

رویداد Google I/O 2021 بالاخره امسال برگزار می‌شود. برخلاف سال گذشته، که به دلیل گسترش ویروس کرونا به کلی کنسل شده بود. اما نکته اینجاست که برگزار شدن آن در دوران قرنطینه، به معنی مجازی بودنش خواهد بود! با گیگ‌تک همراه باشید.

در واقع این رویداد در تاریخ ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت ماه (۱۸ تا ۲۰ می) برگزار می‌شود و هرکسی می‌تواند با ثبت نام رایگان در آن شرکت کند. این نمایشگاه آنلاین شامل گفته‌های کلیدی و رونمایی‌های گوگل و شرکت‌های زیرمجموعه آن برای نمایش جدیدترین گجت‌ها خواهد بود. همچنین جالب است بدانید که قابلیت چت با سایر کاربران و حتی پرسش از سازندگان نیز در این رویداد فعال است تا کاربران درست به مانند یک رویداد زنده و فیزیکی از آن بهره ببرند.

رویداد Google I/O 2021

همانطور که اشاره شد، هرکسی می‌تواند برای شرکت در رویداد Google I/O 2021 ثبت نام کند و هنگام انجام آن، موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کند تا گوگل بر اساس این اطلاعات اعلان‌های مرتبطی را هنگام برگزاری رویداد برای شما ارسال کند. به علاوه، هنگام ثبت نام یک پازل برای شما قرار داده خواهد شد که تکمیل کردن آن تاریخ برگزاری را برای شما فاش می‌کند؛ کاری که البته نیازی به حل یک پازل ندارد و هم‌اکنون به صورت رسمی اعلام شده و معما آن صرفا برای گذراندن وقت و لذت خواهد بود.

لینک ثبت نام

منبع: GSM Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید