آپدیت جدید گوگل، مشکل ghost-dialing را در سری پیکسل 6 را برطرف کرد

ghost-dialingگوشی‌های هوشمند پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو که به‌تازگی راه‌اندازی شده‌اند، چشمگیرترین دستگاه‌هایی هستند که غول فناوری تولید می‌کند، اما مشابه مدل‌های قبلی، این گوشی‌ها نیز مشکلات زیادی دارند. از آن جمله می‌توان به شماره گیری تصادفی مخاطبین (ghost-dialing) دستگاه در نیمه شب اشاره کرد که آپدیت جدید گوگل این مشکل را برطرف خواهد کرد.

آپدیت جدید گوگل، مشکل ghost-dialing را در سری پیکسل 6 را برطرف کرد - google assistant featured imageبعدا مشخص شد که ویژگی Hot Word Detection در ‌Google Assistant مقصر بوده و با غیر فعال کردن این ویژگی ghost-dialing برطرف شد. غول موتور جستجو به سرعت این مشکل را تأیید کرد و اکنون با آپدیت جدید گوگل که اکنون در فروشگاه Google Play در دسترس است، این مشکل را حل کرده است.

آپدیت جدید گوگل، مشکل ghost-dialing را در سری پیکسل 6 را برطرف کرد - Google Pixel 6 696x314 1به‌گفته یکی از مدیران انجمن Pixel در /r/GooglePixel subreddit، آپدیت جدید گوگل (12.43.18 یا بالاتر) اکنون باید مشکل را برطرف کند. آن‌ها می‌گویند که این به‌روزرسانی در فروشگاه Google Play منتشر می‌شود. اگر ویژگی تشخیص کلمه کلیدی «Hey Google» را غیرفعال کرده‌اید، اکنون می‌توانید دوباره آن را فعال کنید.

بنابراین، اگر از Google Pixel 6 یا Pixel 6 Pro استفاده می‌کنید، باید در اسرع وقت برنامه Google را به آخرین نسخه، به‌روزرسانی کنید تا مشکل ghost-dialing در دستگاه برطرف شود.

گوگل از سری Pixel 6 در دو مدل استاندارد و پرو رونمایی کردبرای کسانی که ناآشنا هستند، برخی از کاربران گوشی‌های هوشمند سری Pixel که به‌تازگی معرفی شده‌، گزارش داده‌اند که حتی در اتاق‌های ساکت، تلفن آن‌ها روشن می‌شود و می‌گوید که در حال فراخوانی یک مخاطب تصادفی از لیست مخاطبین تلفن است. این موضوع در زمان‌های مختلف با مخاطبین مختلف اتفاق می‌افتد و برخی حتی گزارش داده‌اند که در دستگاه‌های قدیمی‌تر پیکسل اتفاق افتاده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید