گوگل سرانجام روشی هوشمندانه برای افرادی که علاقه بر ارسال عکس با ایمیل دارند، معرفی کرد

 ارسال عکس با ایمیلبیشتر برنامه‌های گوگل بسیار خوب با هم کار می‌کنند، البته همیشه برای ارتقای بیشتر جا هست.گوگل سرانجام روشی هوشمندانه برای افرادی که اصرار بر ارسال عکس با ایمیل دارند، معرفی کرد.

Gmail سال‌ها به کاربران اجازه داده که پیوست‌ها را در Google Drive ذخیره کنند، اما با Photos و Drive دیگر مانند گذشته در هم نمی‌آمیزند.افزودن گزینه‌ای برای Photos کاملا منطقی است. هر تصویری در Gmail از امروز می‌تواند مستقیما در Google Photos بارگذاری شود، البته با چند حرکت ساده.

انتقال یک تصویر از Gmail به Google Photos همان مراحلی را دنبال می‌کند، که پیوست‌های پشتیبانی شده از Drive برای سالها داشته‌اند. پس از دسترسی حساب شما به این ویژگی، می‌توانید تصاویر را در یک پیام قرار دهید. فقط باید نماد عکس‌ها را در کنار دکمه Drive پیدا کنید. اگر عکسی در حالت تمام صفحه باز داشته باشید، گزینه انتقال تصویر به عکس در منو یافت می‌شود.

متأسفانه، چند مشکل باعث می‌شود که این امر کاربردی و آسان نباشد. اول، مشخص نیست که آیا این کاربرد به زودی به تلفن همراه منتقل می‌شود یا خیر. اگرچه نمی‌توان به طور قطعی گفت، پست وبلاگ Google فقط رابط کاربری دسکتاپ Gmail را به نمایش می‌گذارد، بنابراین کاربران تلفن همراه ممکن است مجبور باشند به صورت دستی عکس را ذخیره کرده و بارگذاری تصاویر را از صندوق ورودی خود ادامه دهند.

دوم، فقط پرونده های JPEG در زمان راه اندازی پشتیبانی می‌شوند، بدون هیچ جدول زمانی برای اینکهPNG ، GIF یا سایر انواع پرونده‌ها واجد شرایط انتقال هستند یا خیر.

اگر محدودیت‌ها را کنار بگذاریم، هنوز هم خوب است که ببینیم Google سرانجام دو تا از بهترین برنامه‌های خود را کمی به هم نزدیک می‌کند. برنامه این به روزرسانی ارسال عکس با ایمیل از امروز شروع به انتخاب کاربران می‌کند. با این حال، ممکن است حداکثر ۱۵ روز طول بکشد تا این ویژگی به همه برسد.

مطلب قبلیاپل قرار است از سامسونگ، بزرگترین خریدار نمایشگرهای AMOLED در سال ۲۰۲۱پیشی بگیرد
مطلب بعدیHMD حدود ۲میلیون گوشی هوشمند نوکیا را در سه ماهه اول به فروش رسانده، در حالیکه این رقم در سال گذشته ۱.۷ میلیون بود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید