گوگل برای کروم‌بوک dock مخصوص معرفی خواهدکرد

کروم‌بوک

هرچه تعداد بیشتری از افراد کروم‌بوک‌ های گوگل را خریداری کنند، برای جفت شدن با دستگاه‌های جدید، به دانگل، داک (dock ) و سایر لوازم جانبی بیشتری نیاز است. با این حساب، گوگل در حال همکاری با شرکای خود در زمینه معرفی دسته جدیدی از اتصال داک در برنامه Works with Chromebook است که در سال ۲۰۲۰ رونمایی شده‌بود.

این بدان معناست که به زودی داک‌ها و هاب‌های USB-C دارای گواهی Google که مخصوص کروم‌بوک‌ تهیه شده‌اند را در قفسه های فروشگاه خواهید دید. تارگوس، هایپر، ایسر، بلکین و StarTech.com تنها چند شرکتی هستند که اتصال‌های داک را تولید می‌کنند.

گوگل می‌گوید اتصال داک برای افرادی ساخته شده که از Chromebook در خانه یا دفتر استفاده می‌کنند یا ((بدون توجه به جایی که هستند به یک تجربه اتصال بدون دردسر نیاز دارند.)) همه این داک‌ها و هاب‌هایی که تولید خواهدشد دارای یک نشان رسمی ((Works with Chromebook)) روی بسته بندی هستند.

برنامه جدید گوگل

از داک‌های کروم‌بوک گوگل چه می‌دانیم؟

این پروژه جدید اپل در Chromebook می‌تواند به روزرسانی سخت‌افزاری در کنار به روزرسانی نرم افزاری سیستم عامل Chrome باشد. همچنین دو نوع داک وجود دارد، داک‌های بزرگ که می‌توانند با حداکثر سه نمایشگر خارجی کار کنند و داک‌های کوچکتر که فقط با یک نمایشگر کار می‌کنند. سرانجام، علی رغم صدور گواهی Works with Chromebook، همه این داک‌ها با دستگاه های Windows و MacOS نیز کار خواهندکرد.

در حال حاضر، چند  اتصال داک وجود دارد که توسط هایپر به فروش می‌رسد. داک HyperDrive 14-port USB-C به قیمت ۲۴۰ دلار و HyperDrive 5-port USB-C Hub با قیمت ۸۰ دلار برای کروم‌بوک ها در دسترس است. طبق اعلامیه مطبوعاتی هایپر، همه این محصولات ((تحت آزمایشات دقیق Google قرار گرفته‌اند و دارای گواهی کار بدون مشکل با Chromebook هستند.))

تارگوس همچنین در حال برنامه‌ریزی برای دو داک است. محصولات آن ماهیت مشابهی دارند: یک راه حل دسکتاپ و یک راه حل مسافرتی برای افرادی که در رفت و آمد هستند. مطمئنا هیچ چیز مانع استفاده از هاب USB معمولی با کروم‌بوک نمی‌شود اما داشتن یک گواهی خوب است. از آنجا که این مراکز جدید توسط Google به طور رسمی بررسی می‌شود، استفاده از آنها تضمین می‌کند که دستگاه شما آسیب نمی‌بیند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید