دستیار Google یاد می‌گیرد بدون دستور ((Hey Google)) اقدام کند

دستیار Google یاد می‌گیرد بدون دستور ((Hey Google)) اقدام کند - ap resize

برخلاف اکثر توسعه‌دهندگان دیگر، ویژگی‌های بسیاری به طورمداوم در به روزرسانی‌های Google ظاهر می‌شوند و به بسیاری از مطالب جدید اشاره می‌کنند. پس از به روزرسانی برنامه Google در Android ، منوی جدید ((Guacamole))  در لیست تنظیمات Assistant  برخی از کاربران ظاهر می‌شود. این بخش وقتی فعال شود، به شما اجازه می‌دهد بعضی کارها را بدون گفتن ((Hey Google)) انجام دهید.

Hey Google

به نظر می رسد Guacamole حول میانبرهای صوتی طراحی شده‌است و به این وسیله توانایی جستجوی کلمه کلیدی معمول ((Hey Google)) را برای کمک به کارهای سریع مانند پاسخ به تماس‌ها و توقف هشدارها فراهم می‌کند. در حال حاضر، این بخش فقط یک سوئیچ بدون عملکرد است که در لیست معمول تنظیمات قرار دارد.

اطلاعات بیشتری در مورد Guacamole به بیرون درزکرده، از جمله اینکه هدف آن پشتیبانی از دستورات صوتی برای هشدارها، تماس‌ها و تایمرها است. دستگاه‌هایی مانند Nest Hub گوگل از سال ۲۰۱۹ تاکنون عملکرد مشابه این هشدارها را دارند.

این گزینه می‌تواند پیش نمایش دیگری از ویژگی جدیدی باشد که ماه آینده برای انتشار گسترده‌تری در I / O برنامه‌ریزی شده‌است اما از حالا گفتن آن دشوار است. Guacamole برای برخی از کاربران در نسخه 12.15.9.29 برنامه Google در دستگاه‌های دارای Android 11 درحال نمایش است. اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه را با استفاده از پیوند Play Store در اینجا اجرا می‌کنید یا جدیدترین APK را از APK Mirror بگیرید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید