Google app مرتبا در اندروید crash می‌کند؟ با راهنمای رفع این مشکل همراه شوید!

Google appما همیشه به شما می‌گوییم جدیدترین سیستم عامل و به روزرسانی برنامه‌ها را در iPhone و Android نصب کنید تا از جدیدترین ویژگی‌ها بهره‌مند شوید و اطمینان حاصل کنید که به جدیدترین نسخه‌های امنیتی و رفع اشکال دسترسی دارید. اما هر چند وقت یک بار، ممکن است یک به روزرسانی برنامه مشکلاتی در دستگاه‌ها ایجاد کند، همانطور که این اتفاق چند ماه پیش رخ داد که یک به روزرسانی Android System Webview برنامه Google app را در گوشی‌های اندروید دچار مشکل کرد.

این مورد نادر است که توصیه می‌کنیم از به روزرسانی برنامه خودداری کنید. بنابراین باید گفت Google app را در دستگاه اندروید خود به نسخه ۱۲.۲۳.۱۶.۲۳ به روز نکنید، زیرا حاوی اشکالاتی است که منجر به خرابی برنامه‌های مشابه می‌شود. در این به روزرسانی فقط Google app خراب نمی‌شود، بلکه سایر برنامه‌های Google که مستقیما به آن متصل هستند، از جمله دستیار Google، برنامه Lens، پادکست‌ها و فید Discover در صفحه اصلی دچار مشکل می‌شوند. چندین دستگاه تحت تأثیر قرار می‌گیرند، از جمله گوشی‌های Pixel ، Samsung و Motorola.

چگونه مشکلات Google app را برطرف کنید

Google app مرتبا در اندروید crash می‌کند؟ با راهنمای رفع این مشکل همراه شوید! - google app androidساده‌ترین راه مقابله با موضوع تا زمانی که Google آن را برطرف نکند، قطع استفاده از هر یک از برنامه‌های خراب است. این موضوع ممکن است به طور موقت تجربه شما از برنامه را خدشه‌دار کند، اما Google احتمالا تصحیح دائمی ارائه می‌دهد که برنامه Google را مطابق همیشه بی‌اشکال کند. با این کار همه برنامه‌های Google که به آن گره خورده‌اند درست خواهند شد.

اشکال Google app ممکن است بر عملکرد Android Auto تأثیر بگذارد و از استفاده از دستورات صوتی برای راه اندازی دستیار جلوگیری کند. اگر لازم است قبل از انتشار به روزرسانی برنامه جدید Google، این مشکلات برطرف شود، دو روش برای انجام آن وجود دارد.

همانطور که 9to5Google توضیح می‌دهد، ساده ترین مورد انتقال به نسخه بتا برنامه ۱۲.۲۴  Google است. برنامه Google ۱۲.۲۳ در تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) راه اندازی شد و چند ساعت پیش نسخه بتا ۱۲.۲۴ منتشر شد.

برای نصب برنامه Google بتا ۱۲.۲۴ باید به این پیوند مراجعه کنید.

گزینه دوم رفتن به برنامه تنظیمات گوشی برای حذف نصب به روزرسانی‌ها برای برنامه Google است. با این کار می‌توانید به جای نصب نسخه بتا، روی یک نسخه پایدار از برنامه باقی بمانید. با این حال، نمی‌توانید به به روزرسانی قبل است ۱۲و۲۳ برگردید.دوباره به برنامه Google که همراه دستگاه شما است باز خواهید گشت.

در صورت انتخاب گزینه دوم، باید بدانید که چند عارضه جانبی وجود دارد. باید Google Assistant را دوباره در تلفن خود تنظیم کنید و قسمتهای Podcasts را دوباره بارگیری کنید. همچنین، پس از تکمیل رتبه بندی، باید اطمینان حاصل کنید که مجددا به نسخه ۱۲.۲۳ به روزرسانی نمی‌شوید که به این ترتیب شما را به نسخه برنامه پر اشکال Google باز می‌گرداند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید