خدمات جدید گوگل از جمله کلید دیجیتال خودرو‌ برای پیکسل و گلکسی اس ۲۱ به زودی در دسترس خواهد بود

خدمات جدید گوگلمجموعه‌ای از خدمات جدید گوگل مختص اندروید از جمله کلید دیجیتال خودرو، Family Bell ،Google Play Books و تعدادی دیگر، امروز یا در روزهای آینده در دسترس قرار می‌گیرند.

معرفی خدمات جدید گوگل

بیایید با عملکرد کلید دیجیتال ماشین از خدمات جدید گوگل شروع کنیم، این مورد اکنون در پیکسل ۶ و ۶ پرو و ​​همچنین سامسونگ گلکسی S21 در کشورهای منتخب فعال است. در حال حاضر فقط با خودروهای سازگار BMW کار می‌کند.

خدمات جدید گوگل از جمله کلید دیجیتال خودرو‌ برای پیکسل و گلکسی اس ۲۱ به زودی در دسترس خواهد بود - google pixel 6 2 Family Bell یکی دیگر از خدمات جدید گوگل است که به شما و خانواده‌تان هشدار می‌دهد که زمان لحظات مهمی در طول روز فرا رسیده است. هشدارها از طریق تلفن، بلندگوی خانگی یا نمایش‌گر هوشمند اعلام می‌شوند.

جدا از زنگ‌های مشترک، شما همچنین می‌توانید Family Bell را در دستگاه‌های خود طوری تنظیم کنید تا بتوانید اهداف فردی خود مانند تعطیلات، زنگ‌های پیشنهادی شامل آبیاری درخت، تماشای فیلم خانوادگی در شب هنگام یا داوطلب شدن برای کاری، مدیریت کنید.

خدمات جدید گوگل از جمله کلید دیجیتال خودرو‌ برای پیکسل و گلکسی اس ۲۱ به زودی در دسترس خواهد بود - gsmarena 003 ۳

سه برنامه Google در حال دریافت ویجت‌های جدید هستند. ویجت جدید Google Play Books به شما امکان می‌دهد به کتابخانه کامل خود دسترسی داشته باشید و کتاب‌های صوتی خود را دنبال کنید. ویجت جدید YouTube Music کنترل‌های بازپخش و آهنگ‌های اخیرا پخش‌شده را در صفحه اصلی شما قرار می‌دهد.

خدمات جدید گوگل از جمله کلید دیجیتال خودرو‌ برای پیکسل و گلکسی اس ۲۱ به زودی در دسترس خواهد بود - gsmarena 004 ۳

یکی از خدمات جدید گوگل  Google Photos People & Pets است که به شما امکان می‌دهد برای چهره‌ها، چند مورد قاب مناسب انتخاب کنید و سپس ویجت جدید، تصویر عزیزترین فرد زندگی شما را به خوبی تزئین خواهد کرد.

ویجت جدید Photos هفته آینده عرضه می‌شود، در حالی که بقیه برنامه تاریخ انتشار نامشخصی دارند. صحبت از Photos شد، این هفته Memories جدید در برنامه منتشر می‌شود که مجموعه‌ای از عکس‌ها و ویدیوهای مربوط به تعطیلات و همچنین نقاط عطف مهمی مانند تولد و فارغ‌التحصیلی را در بر می‌گیرد. کنترل‌های خاص به شما این امکان را می‌دهند که در صورت تمایل نام آن‌ها را شخصی‌سازی، تغییر، تصحیح و یا حذف کنید.

play storeبازنشانی خودکار مجوزها برای برنامه‌هایی که مدتی است از آن‌ها استفاده نکرده‌اید، ماه آینده در Android نسخه ۶.۰ و بالاتر از طریق سرویس‌های Google Play در دسترس خواهد بود.

این ویژگی به‌ طور خودکار مجوزهای زمان اجرا را خاموش می‌کند که به برنامه‌ها اجازه می‌دهد پس از مدتی غیر فعال بودن، به داده‌ها دسترسی داشته باشند یا از طرف شما اقداماتی را انجام دهند، پس از باز کردن دوباره هر برنامه، مجوزها دوباره روشن می‌شوند.

خدمات جدید گوگل از جمله کلید دیجیتال خودرو‌ برای پیکسل و گلکسی اس ۲۱ به زودی در دسترس خواهد بود - gsmarena 005 ۱

همچنین Gboard ترکیب‌های جدید Emoji Kitchen را دریافت می‌کند، اکنون می‌توانید از Gift Box Emoji و مجموعه‌‌ی کاملا جدید Furry friends برای ایجاد ترکیب‌های جذاب استفاده کنید. این خدمات جدید گوگل امروز در دسترس کاربران نسخه بتا Gboard قرار می‌گیرد و در هفته‌های آینده برای همه در دسترس خواهد بود.

در نهایت، قابلیت Android Auto را می‌توان طوری تنظیم کرد که وقتی تلفن Android خود را به ماشین سازگار متصل می‌کنید، به‌طور خودکار راه‌اندازی شود.

خدمات جدید گوگل از جمله کلید دیجیتال خودرو‌ برای پیکسل و گلکسی اس ۲۱ به زودی در دسترس خواهد بود - google assistant featured imageبه زودی خدمات جدید گوگل در Android Auto قرار می‌گیرد که به شما این امکان را می‌دهد تا هنگامی که در جاده هستید، به پاسخ‌های هوشمند دسترسی داشته باشید، بنابراین می‌توانید با «دستیار Google» راحت‌تر به یک متن پاسخ دهید. همچنین به زودی امکان استفاده از صدای خود برای جستجوی سریع‌تر موسیقی در رسانه‌های شما را می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید