بهبودهای ویژه در آپدیت جدید Home app

بعد از آزمایش عمومی موفقیت‌آمیز اپلیکیشن Home app، گوگل قصد دارد تا با ارائه ویژگی‌های جدید، این برنامه را نسبت به گذشته قدرتمندتر کند. با توجه به بازخوردهای دریافتی، گوگل موفق به ارائه پیشرفت‌های متعددی در چند ماه گذشته شده است و برخی از آن‌ها برای عرضه عمومی آماده هستند.

اولین پیشرفت اضافه شده به برنامه Home، گزینه تنظیم بخش Favourites موجود در صفحه اصلی است که از حالا برای کاربران Public Preview در دسترس قرار گرفته است. با این ویژگی جدید، می‌توانید هر چیزی را که به برگه Favorites شما پین شده است را طبق نظر خود مرتب کنید.

پیشرفت دیگر مربوط به دوربین‌های امنیتی است. گوگل اعلام کرده است که امکانات جدیدی را برای بهبود سرعت نمایش زنده دوربین‌های امنیتی موجود در منزل و همچنین سرعت دسترسی به تصاویر ثبت شده را در برنامه Home تدارک دیده است. این پیشرفت‌ها از زمان ارائه اولین آپدیت جدید Home app توسعه یافته‌اند.

قابلیت‌های جدید Home app

گوگل اعلام کرده است که ویژگی‌های جدیدی به پیش‌نمایش عمومی اپلیکیشن Home برای Wear OS اضافه نیز شده است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به دریافت اعلان‌های هوشمند بر روی ساعت‌های دارای سیستم عامل Wear OS و سازگاری با دوربین‌های Nest اشاره کرد. این آپدیت را می‌توان در راستای آپدیت جدید اندروید 13 دانست.

به منظور استفاده از این ویژگی‌ها، باید از برنامه جدید Home استفاده کنید. بنابراین، اگر قبلاً در بخش بتا ثبت نام نکرده‌اید، نمی‌توانید از این موارد استفاده ببرید. گوگل اعلام کرده است که قصد دارد با توجه به رضایت عمومی کاربران از آپدیت جدید Home app قصد دارد ویژگی‌های دیگری را نیز به این برنامه اضافه کند. شایان ذکر است که ویژگی‌های گفته شده فقط برای کاربرانی قابل دسترس هستند که از دوربین‌های امنیتی شرکت Nest استفاده می‌کنند،‌ بنابراین کاربران ایرانی شاید بهره خاصی از این موارد نبرند.

منبع: فون آرنا

Home app

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید