گوگل و انتشار بتا 3.1 اندروید 13 برای رفع اشکال

گوکل و انتشار بتا 3.1 اندروید 13 برای رفع اشکال

Google اغلب یک نسخه اضافی را تحت شماره X.1 جهت رفع اشکال و باگ برای نسخه پیش‌نمایش توسعه‌دهنده اندروید و نسخه‌های بتا منتشر می‌کند، اما ما به تازگی یک مورد جدید را بسیار سریع‌تر از آنچه انتظار می‌رفت دریافت کردیم. بتا 3.1 اندروید 13 اکنون تنها چند روز پس از عرضه بتا 3 منتشر شده و تنها یک اصلاح را برای بتا قبلی دربرمی‌گیرد.

بتا 3.1 اندروید 13 سریع‌تر از موعد منتشر شد

گوکل و انتشار بتا 3.1 اندروید 13 برای رفع اشکال

نسخه جدید برنامه بازخورد بتا اندروید را که باید در نسخه اولیه بتا 3 گنجانده می‌شد، بازیابی کرده، اما به هر دلیلی این گونه نبود. انتشار نسخه بتا 3 نیز با اندکی تاخیر در روز چهارشنبه، چند ساعت پس از انتظار و پس از اعلام گوگل منتشر شد، که می‌توانست مرتبط باشد.

این به‌روزرسانی‌های افزایشی رفع اشکال، غیرعادی نیستند و بسیاری از نسخه‌ها آن‌ها را دریافت می‌کنند. اما هیچ‌وقت پس از انتشار نسخه اولیه به این سرعت منتشر نشده است. اندروید 13 بتا 3 تنها دو روز قبل از آن در دسترس قرار گرفت. با این حال، عدم گنجاندن مکانیزمی برای ارائه بازخورد یک مشکل نمایشی در نسخه بتا است، بنابراین قابل درک است که Google بخواهد در اسرع وقت این به‌روزرسانی را لغو کند.

اندروید 13 سیستم عامل جدید گوگل بوده که در تابستان امسال منتشر خواهد شد و این دارندگان گوشی‌های پیکسل هستند از آن بهره خواهند برد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید