Google ویژگی‌های هوش مصنوعی‌ محور جدید را برای اپلیکیشن‌های خود معرفی نمود

گوگل اعلام کرد که تعدادی از ویژگی‌های هوش مصنوعی محور جدید، قرار است برای اپلیکیشن‌های پروداکتیویتی‌محور این کمپانی منتشر شوند. البته این انتشار در سطح جهان نبوده و کمپانی اظهار داشته که این ویژگی‌ها تنها برای آزمایش کنندگان مورد اعتماد در آمریکا در دسترس خواهند بود، درست عین چت‌بات Bard. اما در هر صورت ویژگی‌های مختلفی تا پایان سال میلادی جاری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

هوش مصنوعی‌

این ویژگی‌ها در نرم افزارهای Google Docs، Gmail، Sheets و Slides در دسترس خواهند بود. برای مثال داخل برنامه Docs دسترسی آسان را به AI می‌دهد تا شما بتوانید به راحتی نوشته‌های خود را خلاصه کنید یا به بارش فکری بپردازید.

در Gmail این هوش مصنوعی می‌تواند محتوای کلی صحبت شما را از بولت پوینت‌ها تشخیص بدهد و یک ایمیل کامل در مورد آن بنویسد و در Slides، شما می‌توانید تصویر، صدا و ویدیو را در لحظه با استفاده از هوش مصنوعی تولید کرده و ارائه‌ای بهتر داشته باشید.

گوگل همچنین اظهار داشت که ویژگی‌های زیر به زودی در درسترس تمام کاربران گوگل قرار می‌گیرد.

  • درفت‌ها، ریپلای، خلاصه کردن و اولویت‌ بندی ایمیل‌ها در Gmail
  • بارش فکری، نوشتن، بازنویسی و صحیح کردن نوشته‌ها در Docs
  • بوجود آوردن تصاویر، صداها و ویدیوهای مختلف برای به تصویر کشیدن ایده‌های شما در Slides
  • تبدیل داده خام به تحلیل و اطلاعات از طریق پردازش خودکار، تولید فرمول و دسته بندی محتوایی در Sheets
  • تولید بکگراندهای جدید و ذخیره‌ کردن نوشته‌ها در Meet
  • روشن کردن Workflow برای انجام کارهای مختلف در Chat

شما حتی می‌توانید لحن نوشته خود را تنظیم کنید تا بهتر به آن چه می‌خواهید نزدیک باشد. با استفاده از این هوش مصنوعی شما می‌توانید در مورد موضوعات مختلف درفت‌های مدنظر خود را بنویسید، ایمیل‌های طولانی را خلاصه کرده و در زمان صرفه جویی کنید و نوشته‌های خود را بازنویسی یا صحیح نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید