گوگل پیکسل ۶: انتظارات و شایعات

طبق روال هر سال منتظر هستیم تا پیکسل ۶ در اواسط یا اواخر سال ۲۰۲۱ معرفی شود. پیکسل ۵ یکی از بهترین گوشی‌هایی که بود که گوگل تا به امروز معرفی کرده بود اما امروز می‌خواهیم در مورد پیکسل ۶ صحبت کنیم که نسل بعدی گوشی‌های هوشمند گوگل خواهد بود.

گوگل پیکسل ۶

به نظر ما گوگل پیکسل ۵ می‌تواند به راحتی نمره قبولی بگیرد در تمامی بخش‌ها اگر دوست دارید می‌توانید بررسی ویدیویی پیکسل ۵ که در گیگ‌تک انجام شده را ببینید تا با آن بیشتر آشنا شوید؛ اما پیکسل ۶ هم قرار است به همین خوبی باشد؟ هنوز اطلاعات خیلی زیادی از این گوشی نداریم بنابراین در این مقاله بیشتر در مورد مشخصات و بخش‌هایی صحبت می‌کنیم که بیشتر دوست داریم در پیکسل ۶ ببینیم.

اخبار و شایعات

تا امروز با توجه به پتنت گوگل این احتمال می‌رود که پیکسل ۶ دوربین سلفی زیر صفحه‌نمایش داشته باشد و دوربین سلفی به صورت حفره یا ناچ را نبینیم.

پیکسل ۶ گوگل

چه انتظاری از پیکسل ۶ داریم؟

منتظر هستیم که اخبار جدید و شایعات دیگری از این گوشی به میان بیاید اما تا آن زمان می‌توانیم انتظارات خودمان را بگوییم که اغلب اوقات درست هم از آب در می‌آیند.

1 – طراحی متفاوت‌تر

پیکسل ۵ به نظر ما یکی از خاص‌ترین گوشی‌های هوشمندی است که در حال حاضر می‌توانید در بازار پیدا کنید. این گوشی متریال خیلی عجیبی دارد و همین باعث شده توقع ما از گوشی‌های پیکسل بالاتر برود و انتظار محصولی کاملا متفاوت را در این بخش از پیکسل ۶ داشته باشیم.

2 – لنز تلفوتو

گوشی‌های پیکسل نام گوشی‌هایی با دوربین خاص و فوق العاده را با خودشان یدک می‌کشند و به با کیفیت بودن در این بخش مشهور هستند. گوگل برخلاف نظری که دو سال قبل داشت در پیکسل ۵ لنز تلفوتو را حذف کرد و لنز اولتراواید را جایگزین کرد. دلیل این لجبازی گوگل مشخص نیست که به چه علت این دو لنز را کنار هم استفاده نمی‌کند. امیدواریم که در پیکسل ۶ ببینیم که این دو لنز در کنار ظاهر می‌شوند.

3 – کامپکت و جمع و جور بودن

پیکسل ۵ یکی از خوش دست‌ترین گوشی‌هایی است که می‌توانید پیدا کنید و حتی در این سال‌ها می‌توان گفت گوشی‌ای به این خوش دستی کم عرضه شده است. انتظار داریم که پیکسل ۶ هم همین روند را ادامه دهد و با گوشی‌ای با ابعاد بسیار مناسب مانند پیکسل ۵ روبه‌رو باشیم. شاید اندازه جمع‌وجور برای گوشی‌های امروز که نهایتا منجر به صفحه‌نمایش کوچک‌تر می‌شود خیلی خوب نباشد اما باور کنید اینقدر پیکسل ۵ از نظر ابعاد خوب است که به راحتی می‌توانید اندازه نه چندان بزرگ صفحه‌نمایش را نادیده بگیرید.

4 – قدرت پردازش بیشتر

یکی از ایراداتی که به پیکسل ۵ وارد بود چیپ‌ست است. در این بخش پیکسل ۵ از آخرین چیپ‌ست موجود در بازار استفاده نکرده و همین امر سبب شده تا به عنوان پرچم‌دار خیلی نام خوبی از خودش بر جای نگذارد هر چند که با همین چیپ‌ست که پرچم‌دار نیست کارهای شما را به راحتی انجام می‌دهد. به این امید هستیم که گوگل برای پیکسل ۶ از چیپ قوی‌تری استفاده کند و پیکسل ۶ در تمامی بخش‌ها شایسته نام یک پرچم‌دار باشد.

این انتظارات گیگ‌تک از پیکسل ۶ بود شما چه انتظاری از این گوشی هوشمند دارید که قرار است چند ماه دیگر معرفی شود.

مطلب قبلیبررسی تخصصی گیگ‌تک: گوشی گوگل Pixel 5
مطلب بعدیمشخصات بیشتری از گوشی Redmi K40 منتشر شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید