توهو از انتشار فیلم جدید گودزیلا در 3 نوامبر سال آینده خبر داد

توهو از انتشار فیلم جدید گودزیلا در نوامبر سال آینده خبر دادتوهو، شرکت توزیع کننده گودزیلا، اکنون در حال برگذاری جشن بزرگی برای تولد فیلم Godzilla در ژاپن است و این کار را با اعلام بزرگی مبنی بر اینکه پروژه بعدی فیلم در حال ساخت برای فرنچایز است، انجام داده است.

اولین فیلم Godzilla برای اولین بار در ۳ نوامبر ۱۹۵۴ در سینماهای سراسر ژاپن اکران شد و از آن زمان، طرفداران از آن روز برای جشن گرفتن عملکرد این فرنچایز در دهه‌های بعد استفاده می‌کنند.

توهو با انتشار یک تیزر تصویری مرموز در حساب رسمی توییتر خود، اعلام کرد که فیلم بعدی گودزیلا در حال ساخت است. در حالی که هنوز جزئیات بسیار کمی در مورد انتظارات از فیلم بعدی گودزیلا تولید توهو وجود دارد، آن‌ها فاش کردند که کارگردان تاکاهاشی یامازاکی (Stand By Me Doraemon 3 و Lupin III: The First) با اکرانی که در حال حاضر برای ۳ نوامبر برنامه‌ریزی شده است به پروژه پیوسته است.

از فیلم جدید گودزیلا چه انتظاری باید داشت

توهو از انتشار فیلم جدید گودزیلا در 3 نوامبر سال آینده خبر داد - shin godzilla easter eggsهنوز سوالات زیادی در مورد اینکه در فیلم بزرگ بعدی Godzilla به دنبال چه چیزی باشید وجود دارد. آخرین فیلم بلندی که در ژاپن برای این فرنچایز تولید شد، شین گودزیلا بود در سال ۲۰۱۶ قبل از اینکه لجندری برای چهارگانه MonsterVerse کنترل فرنچایز را به دست گرفت. از قبل به نظر می‌رسید که توهو شانس خود را برای ساخت یک فیلم جدید Godzilla امتحان کند، با این حال لجندری به ساخت پروژه‌های جدید MonsterVerse مانند مجموعه‌های +AppleTV ادامه می‌دهد. 

توهو از انتشار فیلم جدید گودزیلا در 3 نوامبر سال آینده خبر داد - 8f50f712 594d 45bd aa6b 8f65d8bddc85شین گودزیلا یک برداشت فوق‌العاده محبوب در مورد کایجو معروف بود، اما به نظر می‌رسد گودزیلای جدید با آن پروژه متفاوت‌تر خواهد بود. اما هنوز برای گفتن خیلی زود است. با توجه به اینکه این فیلم بعدی Godzilla در حال آماده‌سازی برای اکران در نوامبر آینده است، زمان زیادی طول نمی‌کشد تا جزئیات بیشتری در مورد طراحی، داستان Godzilla بعدی و موارد دیگر برای این فیلم بعدی ببینیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید