تاریخ عرضه جهانی مجموعه Black Shark 5 مشخص شد

تاریخ عرضه جهانی مجموعه Black Shark 5 مشخص شد

بلک شارک شیائومی در ماه مارس از مجموعه Black Shark 5 رونمایی کرد که شامل سه گوشی هوشمند Black Shark 5، Black Shark 5 Pro و Black Shark RS می‌شد. این محصولات در حال حاضر فقط در چین به فروش می‌رسند، اما این سری از ماه ژوئن به بازار جهانی هم خواهند رسید.

بخش مالزی بلک شارک در رسانه‌های اجتماعی خبر از عرضه جهانی بلک شارک ۵ و بلک شارک ۵ پرو را در مالزی از ۸ ژوئن داد. رویدادی که در روز هشتم ژوئن برگزار شده و از طریق شبکه‌های اجتماعی کمپانی به صورت زنده اجرا می‌شود.

مجموعه Black Shark 5 به بازار جهانی می رسند

تاریخ عرضه جهانی مجموعه Black Shark 5 مشخص شد

Black Shark 5 RS بخشی از رویداد معرفی ۸ ژوئن نخواهد بود و مشخص نیست که آیا این شرکت آن را بعداً به مالزی خواهد آورد یا اینکه فقط مدل‌های ساده و پرو برای این کشور آسیایی در نظر گرفته شد.

بلک شارک هنوز قیمت بلک شارک ۵ و بلک شارک ۵ پرو در مالزی را فاش نکرده است، اما از آنجایی که هر دو گوشی هوشمند چند ماه پیش عرضه شدند، قیمت فعلی آنها مشخص است.

مدل ساده از تراشه اسنپدراگون ۸۷۰ بهره می‌برد، در حالی که نسخه پرو دارای تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۱ است. هر دو گوشی هوشمند دارای سیستم دوربین سه گانه در پنل عقب خود هستند، اما سیستم دوربین Black Shark 5 ترکیبی از لنزهای ۶۴ مگاپیکسلی اصلی، ۱۳ مگاپیکسلی اولتراواید و ماکرو ۲ مگاپیکسلی است، در حالی که سیستم دوربین Black Shark 5 Pro با یک دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی به همراه ۱۳ مگاپیکسل اولتراواید برتر محسوب می‌شود. دوربین‌های ماکرو و تله فوتو ۵ مگاپیکسلی هم در کار است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید