شاسی بلند الکتریکی GV70 جنسیس رونمایی شد

شاسی بلند الکتریکی GV70 جنسیس رونمایی شد

جنسیس که برند لوکس هیوندا محسوب می‌شود به تازگی از شاسی بلند الکتریکی GV70 رونمایی کرد که در واقع نسخه برقی GV70 محبوب است. این مدل در جریان نمایشگاه Auto Guangzhou ۲۰۲۱ چین رونمایی شد و برنامه ریزی شده تا در بازارهای مختلفی عرضه شود.

شاسی بلند الکتریکی GV70 مدلی کارآمد برای افرادی است که می‌خواهند شاسی بلند لوکس و الکتریکی داشته باشند. این مدل در حقیقت الکتریکی شده GV70 سوخت فسیلی بوده و در ظاهر آن تغییرات کمی به خرج داده شده که از جمله باید به جلوپنجره اشاره کرد.

شاسی بلند الکتریکی GV۷۰ هوشمند و لوکس

شاسی بلند الکتریکی GV70 جنسیس رونمایی شدبرای شارژ شدن یک پورت در قسمت جلوپنجره تعبیه شده که برخلاف برخی مدل‌های الکتریکی است. در بخش داخلی همان طراحی نسخه سوخت فسیلی به چشم می‌خورد اما برخی ویژگی‌های دیجیتالی هم افزوده شده که در عمده اتومبیل‌های الکتریکی شاهد هستیم. به گفته جنسیس، شاسی بلند الکتریکی GV70 دارای موتور الکتریکی با قدرت ۳۶۰ کیلووات ساعتی بوده و در کمتر از ۴.۵ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر برساعت خواهد رسید و نیرو به چهار چرخ آن منتقل می‌شود.

طبق تست انجام گرفته این خودرو با یک بار شارژ ۵۰۰ کیلومتر حرکت خواهد کرد. هیوندا همچنین از فناوری شارژ سریع در این مدل به کار گرفته است. یکی از ویژگی جذاب شاسی بلند الکتریکی GV70 ، وجود فناوری لغو نویز و سروصدا اضافی بوده که موجب خواهد شد سرنشینان نهایت آرامش را داشته باشند.

قابلیت‌های بسیاری در این مدل تعبیه شده که باید به e-Terrain برای افزایش قدرت کشش، فناوری انتخابی حالت چهارچرخ محرک یا دو چرخ محرک و برخی دیگر اشاره کرد. انتظار داریم GV70 در سال ۲۰۲۲ عرضه شود و قیمت مشخصی ندارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید