برنامه Gboard برای اندروید اشتراک گذاری تصاویر را آسان‌تر می‌کند

برنامه Gboard

برنامه Gboard به طور خودکار عکس‌های صفحه را به کلیپ‌بورد خود اضافه می‌کند تا اشتراک‌گذاری آنها آسان‌تر شود. گوگل اشتراک‌گذاری تصاویر صفحه را با استفاده از برنامه Gboard برای اندروید آسان‌تر کرده‌است. اکنون صفحه‌کلید تصاویر را به کلیپ‌بورد خود اضافه می‌کند ، بنابراین می‌توانید آنها را به راحتی با کسی به اشتراک بگذارید.

در حال حاضر امکان کپی کردن تصاویر در کلیپ بورد این برنامه وجود دارد که اشتراک آنها را آسان‌تر می‌کند. گوگل اکنون همین قابلیت را برای استفاده از عکس‌های صفحه‌نمایش نیز گسترش داده‌است.

اشتراک گذاری عکس با کلیپ‌بورد برنامه Gboard  دقیق‌تر می‌شود

برنامه Gboard

پلیس اندروید(Android Police) گزارش می‌دهد که استفاده‌کنندگان ازبرنامه Gboard در مورد افزودن عکس‌های صفحه به کلیپ‌بورد خود پیامی حاوی دستورالعمل استفاده از برنامهگوگل برد، برای سهولت در به اشتراک گذاشتن تصاویر، مشاهده می‌کنند. به محض اینکه شما مجوز لازم را بدهید، هر عکس صفحه‌نمایش جدیدی که بگیرید به طور خودکار به کلیپ بورد برنامه Gboard اضافه می‌شود. به این ترتیب، شما می توانید عکس را در هر مکالمه فقط با چند ضربه برای دوستانتان بفرستید( این روند سریعتر از اشتراک دستی تصویر است).

آیا برای شما این برنامه کار نمی‌کند؟

اگر این برنامه در مورد افزودن عکسهای صفحه به کلیپ‌بورد سوال نمی‌کند، می‌توانید وارد تنظیمات صفحه‌کلید شوید و در گزینه Clipboard بررسی کنید که آیا گزینه ذخیره تصاویر اخیر در کلیپ‌بورد(Save recent screenshots in clipboard) فعال است یا خیر. در برخی از برنامه‌ها مانند واتساپ،برنامه Gboard به طور خودکار پیشنهادی را برای اشتراک گذاری عکسی که در کلیپ‌بورد ذخیره شده، نشان می‌دهد.

اگر پیشنهادات کلیپ بورد را در برنامه Gboard دوست ندارید، گزینهای برای خاموش‌کردن کامل آنها را نیز وجود دارد.

گوگل در حال حاضر این ویژگی را برای آزمون‌کننده‌های بتا برنامه گوگل برد، برای اندروید ارائه می‌دهد. عرضه عمومی برای همه کاربران این برنامه در هفته‌ها و ماه‌های آینده اتفاق خواهد افتاد.

برنامه Gboard

 برنامه Gboard برای اندروید‌ها بهتر است

Gboard برای اندروید یکی از بهترین برنامه‌های گوگل برای این سیستم عامل است. این شرکت دائما با افزودن ویژگی‌های مفید جدید، مانند ترجمه صوتی در لحظه (real-time voice translation)، جستجوی یکپارچه گوگل، پشتیبانی از گیف و موارد دیگر، این برنامه را همچنان بهبود می‌بخشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید