جزییات ساعت‌های هوشمند گارمین سری Venu، Epix، Fenix و Instinct فاش شد!

گارمین از ساعت‌های هوشمند Venu 2 و Venu 2S در ماه آوریل رونمایی کرد و ما می‌دانیم که یک نوع پلاس از این ساعت نیز وجود دارد، زیرا تصویر لو رفته آن را در ماه گذشته دیدیم که طراحی، گزینه‌های رنگی و چند ویژگی آن را نشان می‌داد. اکنون یک افشای بزرگ توسط WinFuture نشان می‌دهد که گارمین قصد دارد بیش از یک ساعت هوشمند معرفی کند، زیرا این نشریه بیش از سه تصویر رسمی از Epix Gen2، Fenix ​​7، Fenix ​​7S، Instinct 2 و Instinct 2S، علاوه بر Venu منتشر کرده است.

Garmin Epix Gen2

گارمین

Garmin Epix Gen2 دارای GPS داخلی مانند Epix اصلی خواهد بود و دارای ارتفاع سنج و مجموعه استانداردی از ویژگی‌های سلامتی و تناسب اندام، از جمله نظارت بر ضربان قلب، ردیابی خواب و نظارت بر اشباع اکسیژن خون است. Epix Gen2 از پلی کربنات تقویت شده با فایبرگلاس و فولاد ضد زنگ 316L ساخته شده است. دارای گواهینامه MIL-STD-810 است و تا عمق ۱۰۰ متری در برابر آب مقاوم است.

تصاویر فاش شده نشان می‌دهند که این ساعت هوشمند در مجموع دارای پنج دکمه است. سه دکمه در سمت چپ و دو دکمه در سمت راست، دو سوراخ که می‌تواند برای بلندگو یا میکروفون یا هر دو باشد.

Garmin Fenix ​​7، Fenix ​​7S و Fenix ​​7X

جزییات ساعت‌های هوشمند گارمین سری Venu، Epix، Fenix و Instinct فاش شد! - gsmarena 010

سری Fenix ​​7 شامل مدل های پایه، S و X می‌شود. همه آنها دارای ویژگی‌های معمول سلامتی و تناسب اندام هستند. آنها از فولاد ضد زنگ ۳۱۶ لیتری ساخته شده‌اند و برخی از انواع آن با پنل‌های خورشیدی ادغام می‌شوند تا زمانی که زیر نور خورشید هستید باتری را شارژ کنند.

جزییات ساعت‌های هوشمند گارمین سری Venu، Epix، Fenix و Instinct فاش شد! - gsmarena 018

ما نمی دانیم Fenix ​​7X چه شکلی خواهد بود، اما تصاویر مدل پایه 7 و 7S که توسط نشریه به اشتراک گذاشته شده است به ما می‌گوید که اولی در اندازه ۴۷ میلی متر و دومی در ۴۲ میلی متر وارد بازار می‌شود. هر دو تا ۱۰۰ متر در برابر آب مقاوم هستند و دارای امتیاز MIL-STD-810 هستند.

با این حال، در حالی که Fenix ​​7 و بقیه مدل‌های رنگی 7S دارای ((Power Glass)) در قاب پشتی خود هستند، نسخه سفید 7S دارای نوشته ((Fiber-Reinforced Polymer)) است که نشان دهنده ساخت‌های متفاوت است. همانطور که گفته شد، مانند Epix Gen2، Fenix ​​7 و Fenix ​​7S نیز در مجموع دارای پنج دکمه هستند که به نظر می‌رسد مشبک‌های بلندگو در سمت راست قرار دارند.

Garmin Instinct 2 و Instinct 2S

Instinct 2 و Instinct 2S دارای GPS داخلی هستند و با نظارت بر ضربان قلب، گام شمار، و شمارشگر خواب علاوه بر سایر ویژگی‌های ردیابی فعالیت ارائه می‌شوند. با این حال، هر دو ساعت هوشمند نمایشگرهای جوهر الکترونیکی را برای عمر باتری بیشتر بین شارژها بسته بندی می‌کنند.

جزییات ساعت‌های هوشمند گارمین سری Venu، Epix، Fenix و Instinct فاش شد! - gsmarena 030

Garmin Instinct 2 همچنین دارای گواهی MIL-STD-810 است و مدل رنگی مایل به خاکستری آن دارای یک پنل خورشیدی است تا باتری آن در زیر نور خورشید شارژ شود. مانند ساعت‌های هوشمند سری Epix و Fenix، ساعت‌های Instinct 2 نیز در مجموع دارای پنج دکمه هستند، همراه با بلندگوهایی که در سمت راست قرار دارند.

Garmin Venu 2 Plus

جزییات ساعت‌های هوشمند گارمین سری Venu، Epix، Fenix و Instinct فاش شد! - gsmarena 038

صفحه نمایش گارمین Venu 2 Plus به ما می‌گوید که دارای گام شمار و مانیتور ضربان قلب است. با این حال، قسمت پشتی ساعت هوشمند حتی ویژگی‌های بیشتری را نشان می‌دهد، از جمله مقاومت در برابر آب ۵۰ متر و GPS/multi-GNSS داخلی که امکان ردیابی مسیر مستقل از گوشی‌های هوشمند را فراهم می‌کند.

صفحه نمایش ساعت هوشمند با گوریلا گلس پوشانده شده است و بدنه ساعت از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این مدل خاص که ما به آن نگاه می‌کنیم، نسخه ۴۳ میلی‌متری است و باید دید که آیا مدل کوچک‌تر یا بزرگ‌تر عرضه می‌شود یا خیر.

قاب پشتی گارمین Venu 2 Plus همچنین دارای Music است که نشان می‌دهد برای پخش موسیقی آفلاین دارای حافظه داخلی است. همچنین یک سوراخ در کنار آن متن می بینیم که می تواند یک میکروفون باشد. همچنین می‌توانید ببینید که بند Venu 2 Plus دارای Quick Release 20 بر روی آن چاپ شده است، به این معنی که عرض آن ۲۰ میلی متر است و کاربران می‌توانند به راحتی آن را جدا یا تعویض کنند.

جزییات ساعت‌های هوشمند گارمین سری Venu، Epix، Fenix و Instinct فاش شد! - gsmarena 042

علاوه بر این هفت ساعت هوشمند، گارمین قصد دارد مدل‌های رنگی جدید Vivomove 3، Vivomove Sport و Approach S12 را نیز معرفی کند. مشخص نیست که این شرکت آمریکایی دقیقا چه زمانی از این ساعت‌های هوشمند رونمایی خواهد کرد، اما از آنجایی که رندرهای رسمی در حال حاضر منتشر شده‌اند، زمان زیادی طول نمی‌کشد تا گارمین این ساعت‌های پوشیدنی را معرفی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید