ساعت‌ هوشمند گارمین، با انرژی خورشیدی!

ساعت‌ هوشمند گارمین

هیچ چیز بهتر از داشتن ساعت هوشمندی نیست که هم عمر باتری طولانی داشته باشد و هم صفحه نمایش پر جنب و جوش. چنین ساعت هوشمندی شما را قادر می‌سازد تا برای مدت طولانی بدون شارژ مجدد از آن استفاده کنید و تجربه بهتری را در حین استفاده از آن در حین تمرین به شما می‌دهد. چیزی که ساعت‌ هوشمند گارمین می‌تواند باشد!

به نظر می‌رسد گارمین نیز مانند ما فکر می‌کند. این شرکت سوئیسی حق ثبت اختراع نمایشگر OLED ساعت هوشمند جدیدی را به ثبت رساند که ممکن است ساعت‌ هوشمند گارمین را قادر سازد عمر باتری طولانی داشته باشند و بتوانند آن تجربه OLED پر جنب و جوش را (از طریق TechRadar) به شما ارائه دهند.

ساعت‌ هوشمند گارمین، با انرژی خورشیدی! - Garmin EPIX 696x388 1

ساعت‌ هوشمند گارمین با انرژی خورشیدی

در سند ثبت اختراع صفحه نمایش OLED گارمین، میبینیم که ایده پشت پتنت جدید ساعت‌ هوشمند گارمین این است که گارمین از ماژول‌های نمایشگر جمع آوری انرژی برای شارژ ساعت‌های آینده خود استفاده کند. طبق این پتنت، این مناطق فتوولتائیک بین زیرپیکسل‌های صفحه نمایش OLED ساعت هوشمند پراکنده خواهند شد.

شارژ ساعت‌های هوشمند با استفاده از نور خورشید برای گارمین چیز جدیدی نیست. این شرکت سوئیسی قبلا از فناوری مشابهی به نام Power Glass در برخی از ساعت‌های خود مانند Fenix ​​7 و Instinct 2 استفاده می‌کرد. ساعت‌های هوشمند مجهز به لنز Power Glass Garmin از لایه‌ای از مواد فتوولتائیک بر روی حافظه درون پیکسل خود (MIP) استفاده می‌کنند.

با این حال، نمایشگرهای MIP در مقایسه با نمایشگرهای OLED نقطه ضعف قابل توجهی دارند. اگرچه تنها با تازه کردن پیکسل‌هایی که نیاز به تغییر دارند، مصرف انرژی را محدود می‌کنند، اما نرخ تازه سازی کمتر و دید ضعیفی در زیر نور مستقیم خورشید دارند.

بنابراین، اگر گارمین تصمیم بگیرد پتنت جدید نمایشگر OLED خود را اجرا کند، این ممکن است به این معنی باشد که نقاط ضعف ساعت‌های هوشمند گارمین فعلی با شارژ خورشیدی ممکن است به نکته مثبت تبدیل شود. اما مشکل پتنت‌های جدید این است که هرگز نمی‌دانید که آیا شرکت واقعا تصمیم خواهد گرفت که پتنت ساعت‌ هوشمند گارمین را در یک محصول مصرف‌کننده واقعی پیاده‌سازی کند یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید